Prekių katalogas

Distar deimantinio pjovimo diskas keramikai, akmens masei, porcelianui Ø125x22,2

 • Distar deimantinio pjovimo diskas keramikai, akmens masei, porcelianui Ø125x22,2

  Kodas: 11115160010
  Kaina 2508
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Kaina galioja tik perkant internetu.

  Kaina parduotuvėje gali skirtis.

    

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 25,08 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  • esto3
  • esto
  Skaičiuojama...

  Gres Master

 • Greitesnių nėra!

  Kiekvienais metais atsiranda naujų, vis sunkiau apdirbamų, plytelių rūšių, turinčių padidintą atsparumą šalčiui ir dilimui. Vis dažniau naudojami porcelianiniai, akmens masės dirbiniai, kurių storis yra 14 ar 20mm. Tokias medžiagas labai sunku pjaustyti naudojant įprastus deimantinius diskus. Tam nepritaikyti pjovimo diskai dažnai perkaista, deformuojasi arba tiesiog užstringa pjūvyje.

  DISTAR Gres Master diskas yra sukurtas dirbti tokiomis sunkiomis sąlygomis. Speciali deimantinio sluoksnio forma sukurta taip, kad diskas efektyviai aušintųsi ir neperkaistų pjaunant net ir storiausias plyteles. Diskas švelniai pjauna ir storiausias akmens masės plyteles. Diskas taip puikiai tinka pjaustyti ir paprastas porceliano plyteles, bet labai dideliu greičiu.

  Šis didelis našumas leidžia būti greičiausiam diskui visoje Distar linijoje. Pjūvio kokybė nusileidžia Esthete ir Decor Slim pjovimo diskams, bet dažnai tokios kokybės ir nereikia, ypač tose vietose, kur nupjautas plytelių kraštas pasislepia po apdaila ar apvadais.

  Disko skermuo 125mm, storis 1,4mm, naudojimui su oru aušinamais kampiniais šlifuokliais