Prekių katalogas

Fibo sąramos

 • Kraunamos nuotraukos

  Fibo sąramos

  Kodas: 001-21
  Kaina 001
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.

  Kaina galioja tik perkant internetu 

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Fibo sąramos yra įvairų pločių ir ilgių.

  Visa informacija tel. +370 652 01338  

 • Sąramų plotis ir aukštis atitinka blokelių sistemos standartinius išmatavimus, o ilgis priklauso nuo angos pločio, t. y. 1190-2990 mm. Tikslus sąramų pavadinimų sąrašas pateiktas ir leidžiamosios apkrovos ir įlinkių vertės nurodytos Produkto aprašyme spausdinimui, dokumentų skiltyje.

  Renkantis sąramas atsižvelgiama į angos matmenis, sienos plotį ir sąramos apkrovą. "Fibo" sąramos nėra skirtos didelėms apkrovoms, todėl rekomenduojame apkrauti sąramas tolygiai ir vengti koncentruotos apkrovos. Esant galimybei ant sąramos reikia sudėti 3-4 blokelių eiles, kad susidarytų arkos efektas, dėl kurio didžioji apkrovos dalis pasiskirstytų ir sumažėtų apkrova sąramai. Eksperimentai parodė, kad viena papildoma blokų eilė padidina sąramos pajėgumą apkrovai maždaug 1,5 karto. 

  Savybės ir privalumai  

  * Lengvos, jų montavimui nereikia krano.
  * Vienodos su blokeliais termoizoliacinės savybės - nesudaro šalčio tiltų.
  * Vienodas su blokeliais šiluminės plėtros koeficientas – neatsiranda įtrūkimai.  

  Svarbu

  ✔ Fibo sąramas statybų metu reikia tinkuoti, kadbūtų užtikrintas atsparumas ugniai (R30) ir armatūraapsaugota nuo korozijos.

  ✔ Fibo sąramų nepatariama naudoti statant vandeniuinelaidžias konstrukcijas ir aplinkoje, kurioje yradidelis fluorido kiekis.

  ✔ Fibo sąramų nepatartina apkrauti koncentruotaapkrova ties viduriu. Koncentruotą svorį pagalgalimybes reikia išdėstyti