Prekių katalogas

Keraminis infraraudonųjų spindulių šildytuvas HeatLight HLC15 (prekė su trūkumais)

 • Keraminis infraraudonųjų spindulių šildytuvas HeatLight HLC15 (prekė su trūkumais)

  Kodas: 06-00071-isp-RUB
  Kaina 189 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Kaina galioja perkant internetu 

  Ši kaina fizinėse parduotuvėse suteikiama tik Teronio nuolaidų kortelės turėtojams. 

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 189 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • esto3
  • esto
  Skaičiuojama...
  Galia (W)
  1500
  Šildomas plotas
  11,5 m² - 13,5 m²
  Svoris (kg)
  1,7
 • Dėmesio: prekė gali būti su trūkumais, ekspozicinė, su naudojimo žyme ar pažeista pakuote! Dėl pasirinktos prekės būklės teiraukitės elektroniniu paštu migle@rubisolis.lt arba pagalbos skiltyje.

  Keraminiai elementai, skleidžiantys vidutinio ilgio bangų infraraudonųjų spindulių šilumą, idealiai tinka tais atvejais, kai esate arti šildytuvo. Kadangi šiluminė galia yra daug mažesnė nei trumpųjų bangų versija, šildytuvą galima naudoti ten, kur gali prireikti mažiau intensyvios momentinės šilumos arba esant ribotam patalpų plotui. Šildytuvas veikia be garso ir kvapo. Keraminiai elementai neskleidžia matomos šviesos, todėl gali būti montuojami ir tais atvejais, kai dėl trumpųjų bangų sistemos raudono švytėjimo jie būtų nepriimtini, pavyzdžiui, fotografijos studijose.

  Šildytuvai su trumpųjų bangų technologija skleidžia didelės galios momentinę infraraudonųjų spindulių šilumą (dega maždaug 2000 °C temperatūroje), todėl jie idealiai tinka bendrosios zonos / patalpų šildymui visų tipų ir dydžių komercinėse ir pramoninėse patalpose. Vidutinių bangų šildytuvai (dega apie 700 °C) užtrunka kelias minutes, kol maksimaliai įkaista, ir yra labiau pritaikyti mažesnėms patalpoms, pavyzdžiui, parduotuvėms, veterinarijos klinikoms, studijoms, biurams, pastogėms ir kt. 

  Šildomas plotas: 

  Sumontavus ant sienos - iki 13,5 m2

  Sumontavus ant lubų - iki 11,5 m2

  Techninės savybės:

  Matmenys: 40,5 x 19 x 72 cm;

  Galia: 1500 W;

  Įtampa: 230 V 6,5 A;

  Svoris: 1,75 kg.