Prekių katalogas

Makita 3 metai garantija

 • MAKITA 3-jų metų garantija galioja Standartinės Garantijos pagrindu. Prailginta 3-jų metų garantija taikoma elektriniams ir akumuliatoriniams įrankiams bei dujinėms viniakalėms.

  Benzininiams prietaisams taikoma standartinė 2 metų garantija.

  Registruoti savo įrankius galite pirkimo metu UAB "Teronis" parduotuvėse arba per gamintojo www.makita.lt svetainę.

  Sistema leidžia užregistruoti pirkėjų (fizinių asmenų arba įmonių) MAKITA įrankius 3-jų metų garantijai. Įrankius būtina užregistruoti per 4-ias savaites nuo pirkimo.   

  REGISTRACIJOS SĄLYGOS 

  Pratęsta 3 metų garantija taikoma tik produktams, kurie buvo įsigyti iš Teronis fizinių parduotuvių ar Teronis.lt internetinės parduotuvės.

  Garantija taikoma tik modeliams, kuriuos importavo Makita Oy Estijos filialas (Suomijos dukterinė bendrovė).

  Pratęsta garantija suteikiama tik tuo atveju, jei įranga per 4 savaites nuo įsigijimo datos buvo registruota „Makita“ interneto svetainėje. Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo produkto pirmosios pirkimo datos.

  Užregistruoti įrankį galitei tiktai per interneto svetainę www.makita.lt

  Jei techninei priežiūrai pateikiamas prietaisas, kuriam galioja pratęsta garantija, reikia pridėti pirkimo kvitą ir pratęstos garantijos sertifikatą.

  Pratęsta garantija taikoma aparatams su elektriniu varikliu (elektros tinklas ir akumuliatorius) ir dujinėms viniakalėms.

  Pratęsta garantija netaikoma priedams, akumuliatoriams, krovikliams, apšvietimo įrangai, šildomoms striukėms, gaminiams su vidaus degimo varikliu, pneumatinėms viniakalėms, oro kompresoriams ar pramoninės paskirties tikslaus sukimo momento suktuvams.