weber.tec 915 Vieno komponento bituminis hidroizoliacinis mišinys 30 litrų plastikinės talpyklos

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 009-0552
  Kaina 5785
  6806 Sutaupykite 1021
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Kaina galioja tik perkant internetu 

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

   Tinka Sienoms, Grindims, Pamatams

  Gamintojas
  Weber
 •  Apie šį produktą

  weber.tec 915, neturintis tirpiklių bituminis vieno komponento chemiškai aktyvus hidroizoliacinis mišinys, skirtas ilgalaikiam ir patikimam pastatų hidroizoliavimui žemiau žemės lygio. Tinka pamatams, drėgnoms patalpoms ir balkonams (naudojant po išlyginamuoju sluoksniu). Galima klijuoti polistireno plokštes.

  Neturi tirpiklių, todėl neardo polistireno, ypač elastinga, plastiška, sujungia plyšių galus, greitai ir gerai džiūsta, tinka sausiems ir šiek tiek drėgniems mineraliniams pagrindams, greitai padengiama, nepralaidi lietaus vandeniui praėjus trumpam laiko tarpsniui, tinka vertikaliems ir horizontaliems paviršiams, ant mūrinių nereikia dengti tinko, daug sausojo likučio. Nekenksmingas aplinkai: sudėtyje nėra tirpiklių ir asbesto pluoštų. Taip pat pasižymi dideliu sukibimo stipriu ir plyšių galų sujungimo savybėmis. Atsparus senėjimui ir bet kokioms agresyvioms medžiagoms, kurių yra natūralioje dirvoje. Atsparus vandeniui, kuriame yra sulfatų (iki 3,000 g sulfatų viename vandens litre) pagal DIN 4030. Juo taip pat galima klijuoti standžias ekstruzinio polistireno plokštes, akytąsias polistireno plokštes, naudojant jas kaip apsaugines, drenažines arba šilumos izoliacines plokštes, žemiau žemės lygio. Galimi pagrindai: rūsio sienos, betono grindų plokštės, taip pat galima dengti apatinius pagrindo sluoksnius, pamatus. Kad greičiau džiūtų esant prastam orui, atliekant tarpinę hidroizoliaciją po išlyginamaisiais mišiniais, izoliuodami balkonus ar terasas naudokite weber.tec Superflex 10.


  Savybės ir privalumai

  Paruošta naudoti

  Elastinga

  Lengvai užtepama

  Nepralaidi vandeniui, nelaidi vandens garams

  Gerai sukimba su pagrindu 

  Daugiau info:  https://www.lt.weber/files/lt/2018-10/weber.tec%20915%20-%20Produkto%20aprasymas%20spausdinimui%20ir%20TECHNINIAI%20DUOMENYS.pdf