weber.xerm 858/863 balti Elastingi plytelių klijai 25 kg

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 001-05912
  Kaina 1929
  2269 Sutaupykite 340
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Kaina galioja tik perkant internetu 

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

    Elastingi, itin gausiai polimerais modifikuoti, cemento pagrindo plytelių klijai 

  Tinka Sienoms, Grindims, Fasadams

  Gamintojas
  Weber
 •  Apie šį produktą

  Elastingi, gausiai polimerais modifikuoti, įvairios paskirties plytelių klijai pasižymi nepaprastai patikimomis eksploatacijos savybėmis (atitinkantys C2ТЕ S1 klasę). Šiuos elastingus klijus, kurių sudėtyje yra nemažai polimerų, lengva naudoti. Klijai yra nelaidūs vandeniui ir atsparūs oro sąlygoms, karščiui ir šalčiui.

  Tinka klijuoti keramines sienų ir grindų plyteles, mozaiką, akmens ketvirčio plytos klojinius, akmens dirbinius, fajanso dirbinius, skaldytas plyteles, stiklo mozaiką, rankų darbo akmenis, plytų imitacijos plyteles, lengvas ir stiklo pluošto statybines plokštes, kietas putplasčio plokštes ir gamtinius akmenis (atsparius spalvos pasikeitimui) ant betono, tinko, cemento skiedinio išlyginamojo sluoksnio, anhidrito išlyginamojo sluoksnio, lietinio asfalto (pastatų viduje), mūrinių, klinkerių, Deitermann Multiboard (plytelėms kloti naudojamos statybinės plokštės), taip pat gipskartonio plokščių, gipso pluošto plokščių, gipso gaminių pakloto, akytojo betono ir šildomų grindų išlyginamojo sluoksnio. Ypač tinka naudoti ant pagrindų, kuriuos veikia nedidelis tempimas ir maži temperatūros svyravimai, ant šildomų paviršių išlyginamojo sluoksnio, o taip pat baseinuose. Weber.xerm 858 yra neatsiejama Weber drėgnų patalpų, terasų, balkonų, baseinų hidroizoliacinių sistemų dalis. Balti weber.xerm 863 ypač tinka kloti marmurą, gamtinius akmenis. Jie gali būti naudojami klijuoti dirbtinius ir neatsparius gamtinius akmenis, pvz., kristalinį marmurą, tepant plonus ir vidutinio storio klijų sluoksnius.

   

   Savybės ir privalumai

  Naudojami pastatų viduje ir išorėje, ant sienų ir grindų

  Gali būti naudojami ant įvairių pagrindų ir keraminių dangų

  Labai lengva padengti

  Neįdumbantys ir pasižymi dideliu surišimo stipriu

  Tepami plonais ir vidutinio storio sluoksniais

  Tinkami klijuoti plyteles ant plytelių pastatų viduje

  Naudojami drėgnose patalpose ir nuolat po vandeniu esančioms sritims tokioms kaip baseinai

  Pralenkia C2 TE (EN 12004) klasės reikalavimus. 

  Svarbu

  Klijavimo ir kietėjimo metu oro temperatūra negali būti žemesnė kaip +5 °C ir aukštesnė kaip +25 °C. 

  Daugiau info:  https://www.lt.weber/files/lt/2018-10/weber.xerm%20858%20863%20balti%20-%20Produkto%20aprasymas%20spausdinimui%20ir%20techniniai%20duomenys.pdf