Prekių katalogas

Akumuliatoriniai įrankiai: kokį prekės ženklą pasirinkti?

 • Akumuliatoriniai įrankiai: kokį prekės ženklą pasirinkti?

  Akumuliatoriniai įrankiai – vieni iš patvariausių ir kokybiškiausių įrankių skirti mėgėjams ir profesionalams. Akumuliatoriniai įrankiai nuo elektrinių skiriasi tuo, kad jų veikimui reikalinga baterija, kuri turi būti nuolat įkrauta.

  Kiek ilgai laikys akumuliatorius priklauso nuo įrankio galingumo, akumuliatoriaus dydžio bei talpos. Jeigu manote, kad darbo metu baterija gali išsikrauti rekomenduojama įrankį įsigyti su dviem akumuliatoriais arba turėti dar vieną papildomai įkrautą akumuliatorių su savimi.

  Augant akumuliatorinių įrankių paklausai didėja ir prekės ženklo pasiūla. Internetinėje parduotuvėje galite įsigyti šių gamintojų akumuliatorinius įrankius:

  Makita įrankiai skirti ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams. Makita išsiskiria itin plačiu 18 V akumuliatorinių įrankių asortimentu ir greitu akumuliatoriaus įkrovimu.

  Bosch įrankių kategorijai priklauso patikimi, aukštos kokybės įrankiai ir jų priedai, kurie skirti visoms vartotojų klasėms. Įrankiai pasižymi patvarumu, efektyvumu, todėl gali būti naudojami įvairiose pramonės šakose.

  Dewalt – tai amerikietiški profesionalūs ir industriniai įrankiai. Įrankiai buvo pradėti gaminti siekiant maksimaliai padidinti atliekamų darbų produktyvumą, užtikrinti vartotojų saugumą ir pelningumą.

  Greenworks – visame pasaulyje žinomas akumuliatorinių įrankių, sodo bei namų technikos gamintojas. Gamintojo gaminami produktai yra skirtingų platformų, vienas akumuliatorius tinka visų platformų įrenginiams.

  Festool gamintojas gamina elektrinius įrankius ir įrangą. Įrankių asortimentą sudaro: dulkių siurbliai, akumuliatoriniai suktuvai, elektriniai pjūklai ir frezos, medienos apdirbimo staklės, įrankių priedai.

  Bosch gamintojas

  1886 m. Štutgarde „Bosch“ kompaniją įkūrė Robert Bosch. Tuo metu kompanija montavo telefonų sistemas ir elektrinius skambučius. Aštuntajame dešimtmetyje „Bosch“ virto diversifikuota grupe su atskirais padaliniais ir automobilių elektronikos rinkos lydere. 2003 m. pradėjo gaminti mažus ir lengvus prietaisus su ličio jonų akumuliatoriais, o 2011 m. pradėjo gaminti dviračių pavaras ir kitus įrankius. Tais metais „Bosch“ apyvartą siekė milijardines sumas, įmonė įregistravo apie 4100 patentų.

  Bosch gamina aukštos kokybės akumuliatorinius, elektrinius, rankinius įrankius bei įrangą. Įrankiai pasižymi patvarumu, mažu energijos suvartojimu ir efektyvumu, todėl jie yra naudojami įvairiose pramonės šakose. Bosch įrankiai skirstomi į grupes: mėlynoji linija, žalioji linija, matavimo prietaisai ir „Bosch“ priedai. Visos grupės pasižymi aukšta kokybe, atitinka aukščiausius galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus.

  Akumuliatoriniai įrankiai

  Bosch akumuliatoriniais įrankiai pasižymi aukšta kokybe, patogiu dizainu, tinkamu kainos ir kokybės santykiu. Mūsų internetinėje parduotuvėje www.teronis.lt galite rasti ir įsigyti šiuos akumuliatorinius įrankius:

  • Suktuvai – gręžtuvai. Įrankio paskirtis išgręžti skyles sienoje ir į jas įsukti varžtus. Įrankiu labai patogu naudotis, tinkamas skylių gręžimui medienoje, metale ir netgi mūre.
  • Diskinių pjūklų paskirtis pjauti medieną, metalą, betoną ar net akmenį. Mūsų parduodami diskiniai pjūklai pasižymi galingu varikliu, kurio dėka įrankis greitai pjauna ir ilgiau veikia. Taip pat įrankiai pasižymi tvirtumu, įspūdinga ergonomika bei patogu ir intuityviu gylio reguliavimu.
  • Dulkių siurbliai – nepamainomas namų pagalbininkas. Siurbliai yra galingi, su jais prieisite net prie sunkiai prieinamų vietų ar lengvai pernešite iš vienos vietos į kitą.
  • Frezeris skirtas medienos ir plastiko frezavimo darbams atlikti. Dėl pažangios formos ir nedidelio svorio įrankiais labai patogu naudotis. Įsigiję šį įrankį džiaugsitės jo manevringumu, aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu.
  • Įrankių komplektas, kuriame rasite: gręžtuvą – suktuvą, perforatorių ir kampinį šlifuoklį. Įrankiais patogu naudotis, jie yra patvarūs, ilgaamžiai, ergonomiški, galingi, lengvi, turi galingus, ilgai laikančius akumuliatorius.