Prekių katalogas

Elektriniai trimeriai

 • Bosch EasyGrassCut 26 Žoliapjovės-trimeris
  Kodas: 06008C1J01

  Mažas svoris žolei pjauti – 26 cm pjovimo plotis užtikrina greitus rezultatus

  Kaina 3792 
  Bosch ART 24 Trimeris
  Kodas: 06008A5800

  Patogų pjovimą užtikrina 400 W galios variklis ir nestringantis valo tiekimas

  Kaina 6152 
  Bosch ART 30 Trimeris
  Kodas: 06008A5400

  Galingą pjovimą užtikrina –480 W didelio našumo variklis ir nestringantis valo tiekimas

  Kaina 7404 
  Bosch ART 27 Trimeris
  Kodas: 06008A5300

  Patogus automatinis vielutės ilgio reguliavimas padės darbus atlikti itin našiai

  Kaina 7692 
  Bosch ART 35 Žoliapjove trimeris
  Kodas: 0600878M00

  Sudėtingiems žolės pjovimo darbams – tinka storai, aukštai žolei ir pievoms pjauti

  Kaina 10369 
  Bosch AFS 23-37 Krūmapjovės
  Kodas: 06008A9000

  Tinka bet kokiems pjovimo darbams: pradedant žole, baigiant kietais augalais ir suvešėjusiomis piktžolėmis

  Kaina 12960 
 • Elektriniai trimeriai

  Elektriniai trimeriai - tai nepakeičiami elektra varomi pagalbininkai žolės pjovimo darbuose. Rankinė žoliapjovė skirta pjauti lygiems, lengvai prieinamiems vejos plotams. Su elektriniu trimeriu prieisite prie sunkiai prieinamų vietų, tokių kaip gėlynai, medžiai ar krūmai, svarbiausia sąlyga – darbo teritorijoje turi būti elektros tinklas. Elektrinius trimerius yra patogu valdyti, jeigu laidas yra pakankamai ilgas, jie yra manevringi ir ergonomiški. Galite lengvai prisitaikyti pagal savo kūno padėtį.

  Elektrinio trimerio privalumai:

  • Svoris nėra didelis. Elektriniai trimeriai yra vieni iš lengvesnių trimerių, o mažas svoris suteikia įrenginiui daugiau manevringumo, kūno apkrova tampa daug mažesnė.
  • Pasižymi mažu triukšmo lygiu. Su trimeriu galėsite dirbti, bet kuriuo paros metu. Įrenginys nėra triukšmingas, todėl neerzinsite kaimynų ir savo klausos neapsunkinsite garsiu triukšmo lygiu.
  • Išleisite mažiau pinigų. Elektriniai trimeriai lyginant su benzininiais ar akumuliatoriniais kainuoja kur kas mažiau ir yra pakankamai galingi.

  Vienintelis įrenginio trūkumas, tas kad jo veikimas yra apribotas elektros tiekimu ir laido ilgiu. Dėl nepakankamo laido ilgio įrenginiu gali būti sunku manevruoti, pasiekti reikiamas vietas. Šiuo atveju apie šio tipo įrenginio įsigijimą verta pagalvoti tada, jeigu dirbsite netoli elektros lizdo.

  Elektrinio trimerio pasirinkimas

  Renkantis elektrinį trimerį rekomenduojama dėmesį atkreipti į šiuos dalykus:

  • Įrenginio galingumas

  Pasirinkus galingesnį trimerį dideli žolės plotai bus įveikiami greičiau ir lengviau. Patys galingiausi yra benzininiai trimeriai, jų galia siekia iki  4000 W, o darbinis tūris – tarp 20 ir 60 cm³. Tačiau elektriniai trimeriai pasižymi nemaža galia – iki 1400 W ir lengvai susidoroja su aukšta žole bei didesniais vejos plotais.

  • Trimerio svoris

  Trimeris yra rankinis žolės pjovimo įrenginys, kuris žolės pjovimo metu turi būti laikomas rankose. Šiuo atveju kuo mažiau svers įrenginys, tuo lengvesnis ir smagesnis bus žolės pjovimas. Kai kurie trimeriai juos įsigijus papildomai turi pridėta diržą. Trimerio diržo pagalba įrenginiu naudotis bus patogiau, sumažinsite apkrovą stuburui, sprandui bei juosmens sričiai.

  • Pjovimo linų tipas

  Daugelyje šiuolaikinių trimerių veikimui reikalingi pjovimo linai. Vienas populiariausių tipų yra apvalūs ir kvadratiniai. Apvalūs žoliapjovių lynai rekomenduojami smulkiems vejos darbams, tokiems kaip, neaukštos žolės pjovimas ar trumpinimas. Kvadratiniai linai turi apvalius kampus ir yra tinkamiausi aukštai bei tankiai žolei pjauti.

  Apsilankę internetinėje parduotuvėje teronis.lt rasite platų elektrinių trimerių pasirinkimą.