Prekių katalogas

Greenworks akumuliatoriniai kampinis šlifuokliai

 • Greenworks akumuliatoriniai kampinis šlifuokliai

  „Greenworks“ yra pasaulyje pirmaujantis prekės ženklas, priklausantis „Globe Holdings Ltd“ ir „Globe Tools Group“ grupėms, kurios yra vienos iš pirmaujančių ličio jonų akumuliatorių gaminių gamintojų pasaulyje. Šiaurės Karolinoje įsikūrusi įmonė jau keletą metų gamina platų ekologiškų įrankių asortimentą pasidaryk pats, meistrams ir rangovams.

  Įmonė veikia daugiau nei 20 metų ir turi reputaciją gaminanti aukštos kokybės produktus. „Greenworks“ siūlo platų lauko elektrinių įrankių asortimentą, įskaitant vejapjoves, žoliapjoves, pūstuvus, grandininius pjūklus, aukšto slėgio plovimo įrenginius. Visi jų gaminiai yra maitinami ličio jonų baterijomis, kurios yra žinomos kaip efektyvesnės ir ekologiškesnės nei tradiciniai dujomis varomi įrankiai. Visi produktai sukurti taip, kad būtų patvarūs, ilgaamžiai, efektyvūs, ir lengvai naudojami.

  Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis

  „Greenworks“ baterijomis maitinamas kampinis šlifuoklis yra tvirtas ir lengvas. Tai puikus įrankis metalui šlifuoti ir kietoms medžiagoms: plytelėms ir grindinio akmenims, pjauti, taip pat bet kokiems daiktams šlifuoti, poliruoti ir galandinti. Kampinis šlifuoklis turi 22 mm veleno dydį ir 125 mm disko skersmenį. Šis šlifuoklis gali tapti universaliausiu įrankiu jūsų įrankių dėžėje. Naudodami tinkamą diską jie pakeičia kelis skirtingus įrankius, o nuobodžiausius darbus galite atlikti greičiau ir lengviau.

  Suklio fiksavimo mygtukas leidžia greitai ir lengvai perjungti priedus. Tiesiog užfiksuokite veleno užraktą, kad diskas nesisuktų, tada lengvai nuimkite jį vienu įrankiu. Sumontuokite naują priedą ir priveržkite jį, atleiskite veleno užraktą - esate pasirengęs dirbti¡ Taip pat sumontuokite pasirenkamą rankeną, skirtą naudoti kairiarankiams arba dešiniarankiams. Integruota apsauginė apsauga užtikrina saugią apsaugą nuo kibirkščių ir šiukšlių. Kaip ir naudojant bet kurį elektrinį įrankį, mes primygtinai rekomenduojame naudoti apsauginius drabužius, įskaitant veido apsaugą, pirštines ir tinkamus drabužius.

  Pažangus, didelio našumo bešepetis variklis „Greenworks“ akumuliatoriniu kampiniu šlifuokliu užtikrina maksimalų galios tiekimą šlifuojant. Sukant 8 500 aps./min., jis užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką ir ilgesnį veikimo laiką, palyginti su šepečiu varikliu. Aliumininė pavarų dėžė yra patvari ir greitai vėsta, todėl galėsite dirbti ilgiau.

  Pažangi „Greenworks“ 24 V ličio jonų akumuliatorių sistema užtikrins optimalią galią, kad būtų užtikrintas didelis našumas ir minimalios pastangos. Akumuliatorius tiekia neišnykstančią energiją, neprarandant atminties po įkrovimo. Tai paprastas ir patogus būdas pakeisti elektrinius įrankius savo sode.