Prekių katalogas

Akumuliatoriniai frezeriai

 • Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8 Vertikali freza
  Kodas: 06039D5000

  Akumuliatorinė, galinga ir kompaktiška briaunų frezavimo mašina kūrybiškam darbui su mediena

  Kaina 109 
  Makita DRT50Z akumuliatorinis frezeris (18V Li-ion be akumuliatorių ir kroviklio)
  Kodas: DRT50Z

  18v.  Frezos tvirtinimo įvorė: 6 mm / 8 mm.

  Kaina 179 
  BOSCH GKF 12V-8 PROFESSIONAL AKUMULIATORINĖ RANKINĖ FREZA LB (12V be akumuliatoriaus ir kroviklio)
  Kodas: 06016B0001

  Suderi­namos suspau­džia­mosios įvorės 6mm / 8mm / 1/4" 

  Kaina 205 
  MAKITA DRT50ZJX5 AKUMULIATORINIS FREZERIS (18V Li-ion be akumuliatorių ir kroviklio)
  Kodas: DRT50ZJX5

   18v. Frezos tvirtinimo įvorė: 6 mm / 8 mm. + priedai

  Kaina 309 
  BOSCH GKF 12V-8 PROFESSIONAL AKUMULIATORINĖ RANKINĖ FREZA LB (12V 2 x 3AH akumuliatoriai)
  Kodas: 06016B0000

  Suderi­namos suspau­džia­mosios įvorės 6mm / 8mm / 1/4" 

  Kaina 309 
  Makita RT001GZ13 Akumuliatorinis frezeris XGT (Be 40V akumuliatorių ir kroviklio)
  Kodas: RT001GZ13

  40Vmax • 6 mm / 8 mm • 10000 - 31000 aps/min 

  Kaina 349 
 • Akumuliatoriniai frezeriai: praktiški, mobilūs, efektyvūs

  Akumuliatorinė rankinė freza arba akumuliatorinis frezeris yra naudojami medžio, metalo, plastiko ar keramikos paviršių apdirbimui, frezuojant kraštus ar profilį, formuojant ar net graviruojant dekoratyvinius elementus. Šie galingi įrankiai yra tinkami skylių ar kanalų išpjovimui medienoje, taip pat praverčia apdirbant plytų ar betono paviršių.

  Dėl pažangios ir ergonomiškos formos, nedidelio svorio ir idealaus balanso taško šie įrankiai yra patogūs ir našiai dirbantys padėjėjai, dažnai naudojami statybos ir pramonės sektoriuje, baldų gamyboje, namų ūkio remonto darbuose, amatų ir menų srityje, suteikdami jų naudotojui galimybę atlikti skirtingo pobūdžio darbus.

  Bešepetėlinis variklis, kompaktiškas įrankių korpusas, belaidis veikimas ir didelis manevringumas, yra tie privalumai, kurie sukuria maksimalų patogumą dirbant, nes visiškai neriboja frezavimo veiksmų ir užtikrina nepriekaištingą įrankio valdymą bei itin gerą darbo kontrolę.

  Naujos kartos akumuliatoriniai frezeriai pasižymi tokiomis funkcijomis, kaip tikslus ir greitas makrogylio reguliavimas, pjovimo gylio fiksavimas ir ašies užrakinimas.

  Kalbant apie šių išmanių įrankių privalumus, būtina paminėti jų mobilumą, našumą ir komforto jausmą dirbant.

  Mobilumas ir patogumas. Kadangi nereikia nei ilgų elektros laidų, nei kur nors netoliese esančios rozetės, akumuliatoriniai frezeriai ypač naudingi dirbant ten, kur nėra elektros šaltinio ar kur elektros kabeliai gali trukdyti saugiai darbo eigai.

  Galia ir našumas. Šiuose įrankiuose yra integruota moderni ličio jonų baterijų technologija, suteikianti įrankiui didelę galią ir našumo rezervą. Tai reiškia, kad su akumuliatoriniu frezeriu galite nepertraukiamai dirbti ilgą laiką, nebijodami, kad baterija išsikraus.

  Patogus ir lengvas naudojimas. Akumuliatoriniai frezeriai yra lengvi, kompaktiški ir ergonomiško dizaino. Tai leidžia su įrankiu dirbančiam meistrui patogiai jį valdyti net sunkiai pasiekiamose vietose. Dauguma šiuolaikinių akumuliatorinių frezerių turi įvairias funkcijas ir reguliavimo galimybes, leidžiančias pritaikyti įrankį skirtingoms darbo užduotims.

  Mažesnis triukšmas ir tarša. Akumuliatoriniai frezeriai yra gana tylūs ir neteršia aplinkos CO2, todėl jie yra puikus pasirinkimas, kai norite atlikti darbus, kurie netrukdytų aplinkinių ramybei ir komfortui.

  Akumuliatoriniai frezeriai yra patogūs, efektyvūs ir praktiški įrankiai, suteikiantys dideles galimybes  darbui ir kūrybai. Jie leidžia dirbti be laidų ir elektros, užtikrina mobilumą ir našumą, yra draugiški aplinkai. Pasirinkę aukštos kokybės frezerį iš patikimo gamintojo/tiekėjo ir tinkamai jį prižiūrėdami, galėsite ilgus metus mėgautis nepriekaištingu šio įrankio veikimu ir teikiamomis galimybėmis.