Garantinės sąlygos ir grąžinimas

 • Garantinės sąlygos

  1. Prietaisui suteikiamas garantinis laikotarpis, skaičiuojant nuo pardavimo datos. Garantiniu laikotarpiu šalinami gedimai, atsiradę dėl surinkimo klaidų ar prastos kokybės medžiagų.


  2. Garantinis aptarnavimas atliekamas, jei pateikiama garantijos kortelė arba pirkimo sąskaita faktūra. Kortelė, kurios bent viena grafa neužpildyta ar trūksta pardavėjo parašo bei antspaudo, laikoma negaliojančia.

  3, Garantija nesuteikiama tokiais atvejais:

  *naudojant prietaisą ne pagal paskirtį;

  *prietaisas naudotas nesilaikant eksploatavimo sąlygų, numatytų instrukcijoje;

  *prietaisas mechaniškai arba kitaip pažeistas;

  *gedimas atsirado dėl per aukštos įtampos ar jos šuolių (dėl kliento ar nesant jo kaltės);

  *dėl savaiminių detalių nusidėvėjimo(anglies šepetėliai (angliukai), laidai, akumuliatoriai, jungtys, įrankių laikikliai ir kt.);

  *gedimams, kuriuos sukėlė į vidų patekę pašaliniai daiktai, medžiagos, skysčiai;

  *gedimams, kuriuos sukėlė stichinės nelaimės (žaibas, potvynis ir pan.);

  *gedimams, kai nustatomi prietaiso perkrovimo požymiai;

  *gedimams, atsiradusiems naudojant medžiagas ar atsargines dalis, kurios nėra originalios arba rekomenduojamos gamintojo;

  *jei prietaisas buvo nekokybiškai remontuotas ne gamintojo autorizuotose aptarnavimo centruose;

  *jei įrenginys buvo ardytas ar kitaip paveiktas;

   

  Garantinis aptarnavimas

   

  MAKITA. Šiems gaminiams yra suteikiama 2 metų garantija (Fiziniams asmenims) ir 1 metai (Juridiniams asmenims). Šių gaminių garantinį ir pogarantinį servisą atlieka įgalioti serviso centrai šiais adresais: 

  „MAKITA“ SERVISO CENTRAS L.Zamenhofo g. 3, Vilnius ,

  Vilnius Savanorių pr. 178  (UAB "Technikos Meistrai" 8 5 2311564) 

  Kaunas, Pramonės pr. 63;

  Šiauliai, Pramonės g. 8;

  Panevėžys, Pramonės g. 12;

  Alytus, Alovės g. 5a;

  Marijampolė, Gedimino g. 30;

  Utena, Metalo g. 13;

  Tauragė, Vytauto g. 5.

   

  BOSCH. Profesionaliems įrankiams (mėlynajai linijai) suteikiama 1+2 metų garantija. 1+2 reiškia, jog įsigydami gaunate 1 metų garantiją, o per mėnesį nuo įrankio įsigyjimo užregistravus įrankį internetu, gaunate dar 2 metų garantiją. Viso - 3 metų garantiją.  Profesionaliai Bosch įrankių linijai yra taikoma 3 metų garantija, įrankį užregistravus puslapyje www.bosch-pt.com/warranty.
  Šių įrankių garantinį ir pogarantinį remontą atlieka Bosch įrankių serviso centras, tel. (8-37) 71 33 50, faks. (8-37) 71 33 54. Taip pat galite kreiptis pas mus adresu, nurodytu skiltyje „kontaktai“, iš kur jūsų įrankis bus nusiųstas remontui. 

   

  FESTOOL. Šiems gaminiams yra suteikiama 3 metų garantija. Šių įrankių garantinį ir pogarantinį remontą atlieka Festool įrankių serviso centras, tel. (8-37) 32 13 16 . Taip pat galite kreiptis pas mus adresu, nurodytu skiltyje „kontaktai“, iš kur jūsų įrankis bus nusiųstas remontui.

   

  Prekių grąžinimas


  Pirkdami internetu Jūs ne tik turite tokias pačias teises kaip pirkdami įprastoje parduotuvėje, bet galite reikalauti ir daugiau. Taip yra todėl, kad Jūs įsigyjate daiktus, kurių negalite nuodugniai ištyrinėti.

  Jei gauta prekė Jums nepatiko, turite teisę per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos jos atsisakyti ir atgauti sumokėtus pinigus. Jums nereikia nurodyti atsisakymo priežasčių ar mokėti baudą. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas, nenaudotas, grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

  Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2014m. liepos 22d. Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu Nr. 738 “Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo”.