Prekių katalogas

Akumuliatoriniai Sandarinimo pistoletai

 • Akumuliatoriniai sandarinimo pistoletai

  Sandarinimo pistoletai yra įrankiai, naudojami sandarikliui, pvz., sandarikliui, dozuoti iš vamzdelio ar kasetės. Jie užsandarina tarpus ir plyšius aplink langus, duris ir kitus daiktus. Taip pat jie yra naudojami hidroizoliacijai ir garso izoliacijai. Sandarinimo pistoletai dažniausiai gaminami iš metalo, plastiko arba abiejų derinio. Pakuotė dažniausiai pagaminta iš metalo, o rankena – iš plastiko.

  Akumuliatoriniai sandarinimo pistoletai puikus pasirinkimas profesionalams ir mėgėjams, kurie namuose nori užsisandarinti visus tarpus bei plyšius. Šie pistoletai gali būti nuolat pildomi, juos galima naudoti su įvairiomis kasetėmis, todėl tai yra naudinga investicija jūsų verslui ar namams.

  Kodėl verta rinktis akumuliatorinius įrankius?

  Akumuliatoriniai įrankiai gali tapti puikiu pagalbininku atliekant buitiškus ar statybos darbus. Norime pasidalinti akumuliatorinių įrankių nauda:

  • Mobilumas ir patogumas dirbti. Akumuliatoriniai įrankiai neapriboti elektros laidų, todėl su jais galėsite dirbti iš bet kokios darbo vietos.
  • Ilgas baterijos veikimas. Šie įrankiai dažniausiai pardavinėjami su ličio jonų baterijomis – tai yra talpios, ilgaamžės ir labai patvarios. Pilnai pakrauta baterija veikia ilgą laiką, todėl nereikės nerimauti, jog darbą reikės nutraukti jo neužbaigus.
  • Patogus sandėliavimas. Įrankiai neužima daug vietos ir gali būti talpinami įvairiose dėžėse, stalčiuose, lentynose. Kai kurie sandarinimo pistoletai parduodami su įrankių dėže - įsigijus įrenginį su dėže, jo laikymas ir vežiojimas taps kur kas paprastesni.
  • Gausus įrankių pasirinkimas. Akumuliatorinių įrankių asortimentas yra sparčiai pasipildęs: grąžtai, pjūklai, sandarinimo pistoletai, frezos ir t.t.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje www.teronis.lt galite įsigyti šiuos akumuliatorinius sandarinimo pistoletus:

  • Makita akumuliatorinis sandarinimo pistoletas. Pistoletas turi greičio reguliavimo funkciją ir elektroninę apsaugą nuo perkrovimo. Atleidus pistoleto jungiklį automatiškai išleidžiamas susikaupęs slėgis. Taip pat įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai nukritus įkrovos lygiui iki minimumo. Pistoletą galima įsigyti be įrankių dėžės ir su įrankių dėže.
  • BOSCH akumuliatorinis sandarinimo pistoletas yra suderintas su visais „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais. Naudojant pistoletą galėsite rinktis iš 9 greičio nustatymų. Prietaisas pasižymi dideliu našumu ir automatiškai sugeba susimažinti slėgį.

  Jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti tinkamo akumuliatorinio sandarinimo pistoleto, kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais. Net neabejojame, kad sulauksite profesionalios konsultacijos ir sprendimą priimsite kur kas greičiau.