Prekių katalogas

Akumuliatoriniai Šlifuokliai ir poliruokliai

 • Kaina 109 
  BOSCH GSS 18V-10 PROFESSIONAL AKUMULIATORINIS VIBRACINIS ŠLIFUOKLIS (18V be akumuliatorių ir kroviklio)
  Kodas: 0 601 9D0 200

  Kompaktiškas ir ergonomiškas vibracinis šlifuoklis 

  Kaina 145 
  Makita DPV300Z LXT ® Akumuliatorinis Poliruoklis (Be Akumuliatorių 18V ir kroviklio)
  Kodas: DPV300Z LXT

  18V • 50 / 75 mm • 0 - 2 800 / 9 500 minˉ¹ 

  Kaina 169 
  Kaina 170 
  Makita PV301DZ Akumuliatorinis Poliruoklis CXT ( 12V Be Akumuliatorių ir kroviklio)
  Kodas: PV301DZ

  12V max • 50 - 75 mm • 0 - 2 800 / 9 500 minˉ¹ 

  Kaina 229 
  Makita DPO600Z akumuliatorinė poliravimo mašina (18v; be akumuliatorių ir krovilkio)
  Kodas: 39-9391

   Nuolatinis greičio valdymas ir minkštas paleidimas sklandžiam darbui

  Kaina 355 
  Akumuliatorinis ekscentrinis šlifuoklis ETSC 125-Basic
  Kodas: 576370
  Akumuliatorinis ekscentrinis šlifuoklis ETSC 125-Basic
  Kaina 39122 
  43469  Sutaupykite 4347 
  Makita DSL800ZU akumuliatorinis sienų ir lūbų šlifavimo įrankis „ŽIRAFA“ (18V; be akumuliatorių ir kroviklio)
  Kodas: 39-9392

   Nuolatinis greičio reguliavimas užtikrina tolygų greitį, kad būtų užtikrinta sklandi apdaila

  Kaina 569 
 • Akumuliatoriniai šlifuokliai ir poliruokliai

  Japonų prekinis ženklas MAKITA yra vienas iš pasaulinių lyderių, gaminant įvairius akumuliatorinius įrankius su bešepetėliniais varikliais, kurie sunaudoja mažiau energijos, dirba efektyviau ir ilgiau tarnauja. Vokietijos tarptautinės inžinerijos ir technologijų įmonės BOSCH akumuliatoriniai įrankiai yra gaminami naudojant pažangias technologijas, todėl jie garsėja ypatingu patvarumu, efektyvumu ir ilgaamžiškumu.

  MAKITA ir BOSCH kompanijų akumuliatoriniai šlifuokliai-poliruokliai yra vieni iš populiariausių ir patikimiausių rinkoje. Jie turi daugybę privalumų, kurie padaro šiuos įrankius ypač paklausiais tiek profesionalų, tiek darau-pats meistrų tarpe. Šie akumuliatoriniai įrankiai savo produktyvumu ir efektyvumu nė kiek nenusileidžia elektriniams šlifuokliams.

  Akumuliatorinis šlifuoklis – tai galingas įrankis su bešepetėliniu varikliu, naudojamas šlifuoti, lyginti ir poliruoti įvairių medžiagų paviršius. Šie šlifuokliai naudojami ir tarpiniam šlifavimui, lako šalinimui, ir galutinei paviršių apdailai. Juos galima naudoti dirbant su medžiu, fanera, laku, glaistu, taip pat mineralinėmis ir akrilinėmis medžiagomis.

  Akumuliatoriniai šlifuokliai ir poliruokliai patogūs tuo, kad jie veikia akumuliatoriaus pagalba, jų nereikia įjungti į elektros tinklą, kas įrankio naudotojui suteikia visišką judėjimo laisvę darbo vietoje ir leidžia įrankiu naudotis ten, kur nėra jokio maitinimo šaltinio.

  Akumuliatorinis šlifuoklis-poliruoklis yra lengvas ir patogus naudoti, todėl jis idealiai tinka tiek trumpam naudojimui, tiek  ilgai trunkančiam darbui. Šie akumuliatoriniai įrankiai turi galingą variklį, kuris leidžia greitai ir efektyviai šlifuoti, lyginti ar poliruoti įvairius paviršius. Kiekvienas šlifuoklis ir poliruoklis turi reguliavimo funkcijas, kurias galima pritaikyti pagal individualaus darbo reikalavimus.

  Tiek MAKITA, tiek BOSHC akumuliatoriniai šlifuokliai labai patogūs, nes jie turi kompaktišką neslystantį korpusą ir siaurą ergonomišką rankeną, kuri užtikrina komfortišką ir saugų naudojimąsi įrankiu. Dulkių surinkimo sistema užtikrina švarą darbo vietoje. Priklausomai nuo modelių, akumuliatoriaus talpa gali skirtis, tačiau ji yra gana didelė, todėl neprireiks nuolat keisti baterijos.

  Akumuliatoriniai šlifuokliai-poliruokliai yra lengvai valdomi, turi atatrankos kontrolę ir elektroninę apsaugą, kuri automatiškai atjungia įrankį staiga sulėtėjus disko greičiui, bei turi bekontaktį įjungimo mechanizmą, užtikrinantį patogų ir greitą įrankio paleidimą.

  Kalbant apie šiuolaikinių akumuliatorinių šlifuoklių privalumus, verta paminėti, kad jie pasižymi ypač didele galia, yra lengvi ir patogūs naudoti ir, kas nemažiau svarbu, draugiški aplinkai, kadangi neturi išmetamųjų dujų ir neprisideda prie triukšmo taršos.

  Pasirinkdami MAKITA ar BOSCH akumuliatorinį šlifuoklį, galėsite būti visiškai tikri, kad įsigysite patikimą ir ilgaamžį įrankį, kuris ne tik atlieps, bet ir pranoks Jūsų lūkesčius.