Prekių katalogas

Apmokėjimas

 • Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo variantą.

  1. Grynais. Mokėkite už prekę tuomet, kai ją pristatysime tiesiai Jums į namus. Taip pat grynais galite apmokėti atsiimdami užsakymą mūsų parduotuvėje Pelesos g. 3 Vilniuje.

  2. Banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą). Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje, kartu su el.laišku gausite ir sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų apmokėjimą.

  3. Naudojantis internetinės bankininkystės sistemomis. Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje jūs automatiškai būsite nukreipti į Jūsų pasirinkto banko elektroninę sistemą. Joje suveskite reikalingus duomenis ir apmokėkite užsakymą. Primename, kad pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime jūsų mokėjimą.

  4. Lizingu (GF lizingas) tinklapis nukreips Jus į GF lizingo sistemą sutarčiai sudaryti. Sudarius sutartį,  užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime iš lizingo sistemos patvirtinimą apie sudarytą sutartį.

  5. Teronis Lizingas tinklapis nukreips Jus į ESTO lizingo sistemą, identifikuoti jūsų tapatybę ir sutarčiai sudaryti. Sudarius sutartį, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime iš lizingo sistemos patvirtinimą apie sudarytą sutartį. Sutartis sudaroma iki 60mėn.

  6. Teronis 3 Atsiskaitykite be pabrangimo su Teronis 3 per 3 mėnesius, tinklapis nukreips Jus į ESTO lizingo sistemą, identifikuoti jūsų tapatybę ir sutarčiai sudaryti. Sudarius sutartį, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime iš lizingo sistemos patvirtinimą apie sudarytą sutartį. 

  7. Teronis Mokėk vėliau! Atsiskaitykite be pabrangimo su Teronis Mokėk vėliau!  per 30dienų, tinklapis nukreips Jus į ESTO lizingo sistemą, identifikuoti jūsų tapatybę ir sutarčiai sudaryti. Sudarius sutartį, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik tuomet, kai gausime iš lizingo sistemos patvirtinimą apie sudarytą sutartį.