Prekių katalogas

Akumuliatoriniai techniniai fenai

 • Akumuliatoriniai techniniai fenai

  Dažnai atliekant įvairius statybos darbus naudojami specialūs techniniai fenai. Jie leidžia greitai ir lengvai pašalinti dažus, laką ir kitas nereikalingas medžiagas nuo paviršių. Akumuliatoriniai techniniai fenai yra ypač patikimi. Jie leidžia pašalinti mastikos, dažų, litavimo sluoksnius. Įrenginiai papildomai gali turėti įvairių priedų, kurie skirti dirbti su skirtingomis medžiagomis. Prekyboje galite rasti, tiek paprastų, tiek karšto oro fenų, kurie gali veikti dešimčia skirtingų režimų.

  Techniniai fenai dar kitaip vadinami orapūtėmis ir jie naudojami įvairiems darbams atlikti, tokiems kaip:

  • Dažų pašalinimas arba džiovinimas;
  • Plastiko išlankstymas arba suvirinimas;
  • Klijų suminkštinimas;
  • Nuo šilumos susitraukiančios plėvelės įšildymas;
  • Užšalusių vamzdžių atitirpdymas;
  • Prietaisas gali būti naudojamas laboratorijose ar statybų sektoriuje.

  Techninio feno pirkimas

  Rinkdamiesi techninį feną dėmesį skirkite tam tikriems parametrams, kurie padės išsiaiškinti, koks įrenginys jums reikalingas. Jeigu įrenginys reikalingas nuo pakuočių nuimti lipdukus, pilnai užteks feno su mažesne galia, kurio darbinė temperatūra siekia iki 50–100 °C. Tačiau jeigu įrenginys reikalingas vamzdžių atitirpdymui, plastiko išlankstymui ar kitiems pramoniniams darbams atlikti, rekomenduojame rinktis kur kas galingesnį prietaisą.

  www.teronis.lt rasite ne vieną prietaisą, tad išsirinkti tinkamą galėsite pagal savo poreikius – naudosite buityje, pramonėje, laboratorijoje ar statybos darbuose. Visus įrenginių parametrus įsigijus įrenginį rasite prekių aprašyme, o jeigu jau kyla klausimų perkant ar įsigijus prietaisą, visada galėsite kreiptis į mūsų konsultantus. Renkantis prietaisą reikėtų didelį dėmesį skirti šiems parametrams:

  • Galia (W) – mažiausias galingumas – 1500 W, didžiausias galingumas – 2300 W;
  • Oro srauto pralaidumas (l/min.) – mažiausias – 100 l/min, didžiausias – 800 l/min;
  • Darbinė temperatūra (°C) – mažiausia – 50 °C, didžiausia – 600–760 °C;
  • Laido ilgis (m) – trumpiausias – 1,8 m, ilgiausias – 3 m.

  Makita ir Bosch techniniai fenai

  Makita techniniai fenai pučia karštą orą – karštas oras yra maitinamas LTC akumuliatoriumi, kuris nepertraukiamai veikia iki 20-ies minučių ir pasiekia maksimalią 550°C temperatūrą. Šiuo prietaisu galite atlikti pačius įvairiausius darbus – klijuoti tapetus, džiovinti ar pašalinti dažus. Karšto oro techninis fenas pagamintas iš lengvos ir kompaktiškos konstrukcijos, turi gumuotą rankeną bei patogų jutiklį su užrakinimo funkciją.

  Su Bosch techniniais fenais dirbsite lanksčiai ir patogiai, galėsite rinktis iš dvejų temperatūros lygių - 300/500 °C. Prietaisas lengvai įkaista, o akumuliatoriaus veikimo laikas siekia net iki 21 minutės. Dar vienas feno pranašumas yra tas, kad jis puikiai suderinamas su visais turimais mūsų laidinių šilumos pistoletų antgaliais, taip pat su visais Bosch Professional 18V akumuliatoriais ir įkrovikliais.