Prekių katalogas

Akumuliatoriniai Kampiniai šlifuokliai

 • Akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai

  Mūsų pasiūloje – platus garsių pasaulinių gamintojų Bosch, Makita, GreenWorks, DeWalt ir Festool meistrams profesionalams ir mėgėjams skirtų įvairiausių modelių ir galingumo akumuliatorinių kampinių šlifuoklių pasirinkimas.

  Lengvi, patogūs, tvirti ir ilgaamžiai akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai – naujas žingsnis įrankių evoliucijoje. Šių įrankių paskirtis įvairiapusė: nuo lengvo šlifavimo, įpjovimų sienose ar grindyse, plokščių iš mineralinių medžiagų pjaustymo (pavyzdžiui, apdailos plytelių ir natūralaus akmens) iki grubaus apdirbimo (pavyzdžiui, atplaišų nuo metalinių detalių šalinimas) ar ypač kietų medžiagų (metalo, akmens, betono) pjaustymo.

  Metalo šlifavimui ir pjovimui skirti kampiniai šlifuokliai yra labai kompaktiški ir nedidelio svorio. Ergonomiško dizaino dėka įrankį patogu laikyti delne, neslidus gumuotas paviršius užtikrina gerą sukibimą, komfortą ir mažesnę vibraciją, o beraktė apsauga garantuoja patogų ir našų darbą. 

  Pažangiu ličio jonų akumuliatoriumi varomi kampiniai šlifuokliai puikiai tinka greitam ir saugiam darbui tiek apdirbant metalą ar kt.kietas medžiagas, tiek statybų aikštelėse. Didžiausias šių įrankių privalumas yra maksimalus patogumas, nes nereikia tvarkytis su kliūvančiais elektros laidais, smarkiai ribojančiais darbo našumą ir saugumą. 

  Priklausomai nuo modelio, naujos kartos akumuliatorinių kampinių šlifuoklių galia prilygsta 700-1500 W galios elektriniam šlifuokliui. Pažangus kampinio šlifuoklio bešepetėlinis variklis leidžia išnaudoti visą akumuliatoriaus galią, užtikrina maksimalų energijos tiekimą šlifuojant, garantuoja ilgą įrankio tarnavimo laiką ir ilgesnę veikimo trukmę lyginant su prietaisais, kuriuose įmontuotas variklis su šepetėliais. Galingi kampiniai šlifuokliai užtikrina 50% spartesnį pjovimą ir našesnį šlifavimą, palyginus su senesnių modelių elektriniais šlifuokliais. 

  Nuodugniai apgalvoti ir įgyvendinti saugaus darbo standartai: švelnus ir sklandus paleidimas, elektroninė apsauga nuo perkrovos ir apsauga nuo savaiminio pasileidimo. Numetimo kontrolės funkcija automatiškai išjungia įrankį, jei šis netyčia nukrenta ant žemės. Veleno užrakto mygtukas leidžia saugiai, nesudėtingai ir maksimaliai greitai pakeisti priedus, o išmanios variklio stabdymo sistemos dėka užtikrinama išskirtinė įrankio kontrolė ir didesnis naudotojo apsaugos lygis bei darbo patogumas.

  Nors daugelis kampinių šlifuoklių modelių turi integruota apsaugą nuo kibirkščių ir nuolaužų, visada rekomenduojame naudoti darbo apsaugos priemones: veido apsaugą, pirštines ir atitinkamus drabužius.