Prekių katalogas

Festool akumuliatoriai kampiniai šlifuokliai

 • Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis AGC 18-125 EB-Basic
  Kodas: 576825
  Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis AGC 18-125 EB-Basic
  Kaina 39008 
  45892  Sutaupykite 6884 
 • Festool akumuliatoriai kampiniai šlifuokliai

  „Festool „yra pirmaujantis aukštos kokybės elektrinių ir akumuliatorinių įrankių ir priedų gamintojas, žinomas dėl savo gaminamų įrankių tikslumo, ilgaamžiškumo ir naujoviškų savybių. Turėdamas tvirtą reputaciją medienos apdirbimo, dailidžių ir statybos pramonėje „Festool“ siūlo platų elektrinių įrankių asortimentą skirtą padidinti efektyvumą ir pasiekti išskirtinius rezultatus.

  Gamintojas pasaulyje žinomas dėl savo sisteminio požiūrio į elektrinius ir akumuliatorinius įrankius ir dėmesio dulkių nusiurbimui. „Festool“ gaminami elektriniai ir akumuliatoriniai įrankiai garsėja savo tikslumu ir našumu. Jie sukurti naudojant pažangias variklių technologijas, išmanią elektroniką ir aukštos kokybės komponentus, kad būtų pasiekti tikslūs ir nuoseklūs rezultatai. Žinomiausi gaminami įrankiai yra: kampiniai šlifuokliai, gręžtuvai, dulkių siurbliai ir frezeriai.

  Festool kampinių šlifuoklių savybės

  Galingi akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai yra atsparūs dulkėms ir yra ilgaamžiai dėl uždaro bešepetėlio EC-TEC variklio ir apsaugotos elektronikos. Nuolat reguliuojamas greitis nuo 4500 iki 8500 aps./min. užtikrina, kad pjovimas ir šlifavimas būtų pritaikytas medžiagai. AGC 18 logiškai suprojektuotas taip, kad būtų užtikrinta optimali ergonomika pjovimo metu. Siekiant ypač sklandaus veikimo ir mažiau vibracijos, variklį ir korpusą galima atjungti.

  Pagrindinės kampinių šlifuoklių savybės:

  • Tvirtas ir ilgaamžis: uždaras variklis ir liejinė elektronika yra saugiai apsaugoti nuo dulkių.
  • Greitį galima nuolat reguliuoti nuo 4500 iki 8500 aps./min.
  • Ideali ergonomika pjovimo darbams. Tinkamas šlifuoklio dizainas reiškia, kad jis gerai telpa vartotojo rankoje, veikia sklandžiai ir sukuria mažai vibracijų.
  • Dėl galingo, be šepetėlių ir priežiūros nereikalaujančio EC-TEC variklio greičiau pasiekiami norimi rezultatai.
  • Daug jėgų nereikalaujantis paleidimas, elektroninė apsauga nuo perkrovos, variklio stabdžių ir pakartotinio paleidimo apsauga užtikrins saugų darbą.
  • Saugi investicija: visapusiška Festool paslauga
  • Supakuotas į Systainer akumuliatorinis kampinis šlifuoklis taip pat gali būti sklandžiai integruotas į transporto priemonės įrangą, kad būtų lengva transportuoti iš dirbtuvių į statybvietę ar kitą darbo vietą.
  • Kampiniai šlifuokliai yra suderinami su visais įrankiais ir gali būti prijungti prie dulkių siurblių ir daugelio kitų sistemos priedų, tokių kaip ritininės lentos arba mobilios dirbtuvės.