Prekių katalogas

Akumuliatoriniai ventiliatoriai

 • MAKITA CF101DZ Akumuliatorinis ventiliatorius (12V BE AKUMULIATORIŲ IR KROVIKLIO)
  Kodas: CF101DZ

  12V max • 4,6 m³/min

  Pūtimo greičio reguliavimas, trys parinktys. 

  Kaina 59 
  MAKITA DCF102Z Akumuliatorinis ventiliatorius (18V BE AKUMULIATORIŲ IR KROVIKLIO)
  Kodas: DCF102Z

  18V max • 4,6 m³/min 

  Pūtimo greičio reguliavimas, trys parinktys.

  Komplektuojamas be akumuliatoriaus, kroviklio ir adapterio. 
   

  Kaina 69 
  MAKITA DCF203Z Akumuliatorinis ventiliatorius (18V BE AKUMULIATORIŲ IR KROVIKLIO)
  Kodas: DCF203Z

  Trijų lygių laikmačio funkcija: 1, 2 arba 4 valandos
  Pūtimo greičio reguliavimas, trīs parinktys. 

  Kaina 85 
  MAKITA DCF301Z Akumuliatorinis ventiliatorius (Be akumuliatorių ir kroviklio 18v)
  Kodas: DCF301Z
  Itin tyliai veikiantis 3 darbiniai režimai 
  Kaina 175 
 • Akumuliatoriniai ventiliatoriai

  Skirtingai nuo tradicinių ventiliatorių, kuriems reikalingas maitinimo lizdas, baterijomis valdomi ventiliatoriai suteikia neprilygstamą judėjimo laisvę. Jie dažnai būna kompaktiško dizaino, todėl juos patogu supakuoti į krepšius ar kuprines neužimant daug vietos. Taip pat akumuliatoriniai ventiliatoriai yra įvairių dydžių ir dizaino, atitinkantys skirtingus poreikius ir pageidavimus.

  Akumuliatorinio ventiliatoriaus specifikacijos

  • Baterijos tipas ir talpa. Prieš įsigyjant ventiliatorių būtina nustatyti baterijos tipą: AA, AAA ar ličio jonų įkraunamos baterijos. Labai svarbu atsižvelgti į akumuliatoriaus talpą, nes tai turi įtakos ventiliatoriaus veikimo laikui. Jei norite, kad ventiliatorius veiktų ilgiau, ieškokite ventiliatorių su didesnės talpos baterijomis.
  • Ventiliatoriaus greičio nustatymai. Kai kurie ventiliatoriai turi kelias greičio parinktis, leidžiančias reguliuoti oro srautą pagal savo pageidavimus. Rekomenduojame ieškoti kuo universalesnio ventiliatoriaus, kad jis būtų su bent dviem ar trimis greičio nustatymais.
  • Oro srauto išeiga. Pirkdami ventiliatorių atsižvelkite į jo oro srautą, kuris paprastai matuojamas kubinėmis pėdomis per minutę (CFM) arba kubiniais metrais per valandą (m³/h).
  • Triukšmo lygis. Pageidautina rinktis tyliau veikiančius ventiliatorius, ypač jei planuojate jais naudotis ramioje aplinkoje, miegamuosiuose ar biuruose. Ieškokite ventiliatorių su decibelų reitingais, rodančiais žemą triukšmo lygį.
  • Dizainas ir kompaktiškumas. Rinkdamiesi ventiliatorių nepamirškite atsižvelgti į jo dydį, svorį ir bendrą ergonomiką. Kompaktiškus ir lengvus ventiliatorius lengviau nešiotis ir transportuoti. Kad būtų patogiau, ieškokite ventiliatorių su sulankstomomis rankenomis, įmontuotais spaustukais arba pakabinamais kabliukais.

  Akumuliatorinio ventiliatoriaus pasirinkimas

  Prieš renkantis tinkamą akumuliatorinį ventiliatorių būtina atsižvelgti į kelis pagrindinius veiksnius:

  • Akumuliatoriaus veikimo laikas – tai vienas iš svarbiausių dalykų, kurį būtina prisiminti prieš renkantis baterijomis valdomą akumuliatorių. Prieš perkant rekomenduojama įsitikinti, kad įsigykite gaminį, kurio akumuliatoriaus veikimo laikas yra apie 4–5 valandas.
  • Ventiliatoriaus galia yra dar vienas svarbus veiksnys, į kurį turėtumėte atsižvelgti. Pasirinkite ventiliatorių, turintį puikų oro srautą, kuris nesukelia didelio triukšmo. Taip pats dideliu pliusu taps, jei ventiliatorių galėsite pasukti skirtingais kampais.
  • Ventiliatoriaus vietos keitimas. Akumuliatorinį ventiliatorių galėsite nešiotis iš vienos vietos į kitą. Prietaisas neužims daug vietos, todėl gali būti plačiai naudojamas.

  Jeigu niekaip nepavyksta išsirinkti tinkamo akumuliatorinio ventiliatoriaus, kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais. Net neabejojame, kad sulauksite profesionalios konsultacijos ir sprendimą priimsite kur kas greičiau.