Prekių katalogas

Akumuliatoriniai perforatoriai

 • Akumuliatoriniai perforatoriai

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite išties platų profesionalų įvertintų ir pripažintų akumuliatorinių perforatorių iš gerai žinomų gamintojų, tokių kaip Bosch, Makita, GreenWorks, DeWalt ir Festool

  Priklausomai nuo modelio, betono, mūro, medienos, metalo, plytelių gręžimui ir/ar kalimui skirti akumuliatoriniai perforatoriai gali būti su dviem arba trimis darbo režimais: gręžimu, kalimu ir gręžimu su kalimu/smūginiu gręžimu. Dauguma perforatorių modelių yra universalūs, galintys lengvai gręžti medį, plieną ar akmenį, o kalimo funkcija leidžia gręžti papildomai kalant, kad būtų lengviau įsiskverbti į itin kietas medžiagas, pavyzdžiui, akmenį ar mūrą.

  Efektyvus belaidis veikimas ir galinga smūginė sistema užtikrina įrankio panaudojimo universalumą. Lengvesnis ir mažesnis bešepetėlinis variklis turi daugiau jėgos ir greičio, o sumažinta trintis užtikrina ilgesnį veikimo laiką, trumpesnes prastovas ir ilgesnę įrankio eksploatavimo trukmę. Pažangi 18 V ar 24 V ličio jono baterija užtikrina visapusišką naudojimosi įrankiu patogumą, nes nereikia terliotis su elektros laidais, ir kartu suteikia įrankiui didesnį patvarumą ir ilgaamžiškumą. Kai kurie akumuliatorinių perforatorių modeliai turi integruotą dulkių surinkimo siurblį su filtro valymo mechanizmu, leidžiantį gręžti be dulkių ir darbo vietą išlaikyti švarią bei tvarkingą. Perforatoriuose integruotas darbinis šviesos diodas palengvina matomumą sunkiai prieinamose ar siaurose vietose.

  Naujos kartos perforatoriuose įdiegta aktyvi vibracijos slopinimo sistema sugeria smūgio energiją anksčiau, nei ji pasiekia įrankiu besinaudojančio žmogaus rankas, ženkliai sumažina dirbančiojo nuovargį ir kartu padidina įrankio eksploatavimo trukmę. 

  Maksimalus dėmesys skiriamas įrankio naudotojo apsaugai - dirbančiam perforatoriui netyčia nukritus ant žemės, numetimo kontrolės funkcija automatiškai išjungia sukamąjį plaktuką ir taip sumažina plaštakų ir rankų sužalojimų riziką.

  Elektroninis tikslumo valdiklis padeda lengviau valdyti įrankį, o perforatoriuje esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis atsijungtų automatiškai, kai įkrovos lygis nukrenta iki minimumo. Taip tausojamas akumuliatorius ir prailginimas jo tarnavimo laikas.

  Nepaisant savo galingumo, akumuliatoriniai perforatoriai yra lengvi ir kompaktiški, ergonomiško dizaino perforatorių korpusas yra idealiai pritaikytas patogiam ir komfortiškam darbui. 

  Perforatoriai gali būti sukomplektuoti su akumuliatoriais ar be jų. Įsigijus įrankį be akumuliatoriaus, reikiamo galingumo bateriją galima įsigyti atskirai, pagal individualų poreikį.