Prekių katalogas

Akumuliatoriniai obliai

 • Makita DKP180Z oblius (18V Li-ion be akumuliatorių ir kroviklio)
  Kodas: DKP180Z

   Patogi rankena. Patvarus lengvo lydynio pagrindas. Precizinis gylio reguliavimas.

  Kaina 159 
  BOSCH GHO 18 V-LI PROFESSIONAL AKUMULIATORINIS OBLIUS (18V be akumuliatorių ir kroviklio)
  Kodas: 06015A0300

  Tolygiai reguliuojamas obliavimo gylis iki 1,6 mm užtikrina nepertraukiamą darbo procesą 

  Kaina 209 
  BOSCH GHO 18 V-LI PROFESSIONAL AKUMULIATORINIS OBLIUS (18V 2 x4 ah akumuliatoriai procore)
  Kodas: GHO 18 V-LI

  Tolygiai reguliuojamas obliavimo gylis iki 1,6 mm užtikrina nepertraukiamą darbo procesą 

  Kaina 399 
 • Akumuliatoriniai obliai

  Akumuliatoriniai obliai yra gana populiarus ir naudingas įrankis, kurį naudoja tiek statybos profesionalai, tiek meistrai mėgėjai, užsiimantys medžio apdirbimu namų sąlygomis.

  Lyginant su įprastais obliais, akumuliatoriniai obliai turi nemažai privalumų. Vienas iš pagrindinių pranašumų, žinoma, yra jų mobilumas. Akumuliatoriniai obliai turi įkraunamus ličio jonų akumuliatorius, todėl darbo neriboja jokie laidai ir nereikia ieškoti elektros šaltinio. Akumuliatoriniai obliai leidžia lengvai pasiekti sunkiai prieinamus darbo plotus, ką būtų sunku padaryti su įprastais obliais.

  Nors akumuliatoriniai obliai yra kiek mažesnio dydžio nei varomi benzinu, bešepetėliniai akumuliatorinių oblių varikliai pasižymi dideliu galingumu, kurio pilnai užtenka daugeliui užduočių atlikti.

  Dar vienas privalumas - mažesnis triukšmas ir išmetamųjų dujų nebuvimas, kas prisideda prie aplinkos tausojimo.

  Akumuliatoriniai obliai gali skirtis savo galingumu ir baterijos talpa. Šios charakteristikos ypač svarbios ilgalaikiams darbams, kai reikia ilgo veikimo ir nėra galimybės daryti pertraukų baterijos įkrovimui.

  Akumuliatoriniai obliai turi ergonomišką gumuotą rankeną, o įrankyje ir baterijose esanti apsaugos sistema užtikrina, kad įrankis automatiškai atsijungtų įkrovos lygiui nukritus iki minimumo. Tokiu būdu yra tausojama baterija ir prailginimas akumuliatoriaus tarnavimo laikas.

  Profesionalams skirti belaidžiai obliai turi itin aštrius ir patvarius apverčiamus karbido ašmenis, todėl paviršiaus paruošimo rezultatai yra labai tikslūs ir kokybiški. Lengva ir kompaktiška akumuliatorinių oblių konstrukcija leidžia patogiai juos valdyti ir kontroliuoti. Šiuolaikiniai belaidžiai obliai turi integruotą skiedrų surinkimo sistemą ir greičio pasirinkimo funkciją.

  Renkantis akumuliatorinį oblių reikėtų atsižvelgti į šiuos aspektus:

  • Galia ir našumas. Žinodami darbų pobūdį, įvertinkite, kokio galingumo įrankio ir akumuliatoriaus talpos jums prireiks, kad galėtumėte greitai ir kokybiški atlikti visus darbus.
  • Funkcionalumas ir valdymas. Pasitikrinkite, ar oblius turi jums reikalingas funkcijas ir savybes, pavyzdžiui, reguliuojamą greičio valdymą, pjovimo gylį ar kampą, darbo režimus ir kt.
  • Ergonomika ir patogumas. Įsitikinkite, kad oblius yra patogus laikyti ir lengvas valdyti. Taip pat verta atkreipti dėmesį į papildomas funkcijas, pavyzdžiui, vibracijos slopinimą ar patogią rankenėlę, kuri palengvina naudojimąsi įrankiu.

  Elektroninė parduotuvė teronis.lt siūlo tik aukštos kokybės įrankius iš patikimų gamintojų, teikia išsamią informaciją apie kiekvieno produkto specifikacijas, galios režimus, greitį ir kitas svarbias savybes.