Prekių katalogas

Festool Akumuliatorinė deimantinio pjaustymo sistema

 • Akumuliatorinė deimantinio pjaustymo sistema DSC-AGC 18-125 FH EB-Basic
  Kodas: 576829
  Akumuliatorinė deimantinio pjaustymo sistema DSC-AGC 18-125 FH EB-Basic
  Kaina 56183 
  62425  Sutaupykite 6242 
 • Festool Akumuliatorinė deimantinio pjaustymo sistema

  „Festool“ specializuojasi dailidžių, baldų, statybos, dažymo paruošimo ir pertvarkymo įrankių gamyboje, siekdama profesionaliems prekybininkams suteikti tobulai išvystytus elektrinius ir akumuliatorinius įrankius. Šis prekės ženklas neabejotinai yra vienas iš labiausiai pasirenkamų prekinių ženklų profesionalių įrankių rinkoje.

  Kompaniją 1925 metais įkūrė Albertas Fezeris ir Gottliebas Stollas. Tuo metu pagrindinis dėmesys buvo skiriamas medienos apdirbimo mašinų priežiūrai ir jų pertvarkymui iš slydimo į rutulinius guolius. Šiandien verslas specializuojasi aukštos kokybės įrankių ir priedų gamyboje bei platinime visame pasaulyje.  Prekės ženklas turi didžiulę sėkmę visame pasaulyje dėl savo įrankių ir sprendimų, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų, galinčių atlaikyti net sunkiausius iššūkius, taip pat suteikiant profesionalams nepriekaištingus darbo rezultatus.

  Akumuliatorinė deimantinio pjaustymo sistema

  Deimantinė pjovimo sistema atlieka šlifavimo ir pjovimo darbus praktiškai be dulkių. Renovuojant, atnaujinant ar statant be skiedinio, kenksmingos dalelės yra patikimai pašalinamos. Ši pjovimo sistema tikime, kad taps neatsiejama jūsų profesionalių įrankių kolekcijos dalimi, nes ji idealiai tinka mineralinėms plokštėms, tokioms kaip plytelės ir natūralūs akmenys, pjaustyti bei apipjaustyti. Sienų ir betono išpjovoms formuoti, taip pat taisyti įtrūkimus ir pjauti kompensacines siūles.

  Ši sistema leidžia greitai ir efektyviai pasiekti optimalių rezultatų, įrankiai yra galingi, todėl pasižymi didele siurbimo galia, kad pjovimas nedulkėtų. Taip pat pjovimo sistema turi išskirtinį greičio valdymą, kurį galima pritaikyti pagal skirtingus darbo reikalavimus.

  Akumuliatorinės deimantinio pjaustymo sistemos privalumai ir nauda

  • Nusiurbimo gaubto dėka išvengsite sveikatos problemų. Daugiau kaip 95 % kylančių dulkių yra nukreipiamos tiesiai į dulkių siurblį – idealiai tinka mineralinių medžiagų pjovimui uždarose patalpose
  • Tikslus ir neribotas pjaustymas: speciali nusiurbimo gaubto konstrukcija leidžia be kliūčių matyti pjovimo liniją
  • Patogus pjovimas arti briaunos pakėlus nusiurbimo gaubtą
  • Įrankis pasižymi patvarumu dėl uždaros, šepetėlių neturinčios EC-TEC variklio ir dervos, kuri yra su sandarinta elektronika patikimai apsaugančią nuo dulkių.
  • Akumuliatorinė rankinė pjaustymo sistema gali būti tobulai integruota į įmonės transporto priemones, kad būtų paprasta transportuoti iš dirbtuvių į statybos objektą.