Prekių katalogas

Akumuliatorinio gręžtuvo pasirinkimas

 • Akumuliatorinio gręžtuvo pasirinkimas

  Akumuliatoriniai gręžtuvai kaip ir suktuvai – tai įrankiai be kurių neįsivaizduojamas namų meistro rinkinys. Akumuliatorinis gręžtuvas reikalingas norint išgręžti skylę tvirtesnėje sienoje ir yra galingesnis už suktuvą.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų akumuliatorinių gręžtuvų/suktuvų pasirinkimą, todėl labai svarbu žinoti kaip išsirinkti tinkamą.

  Kaip išsirinkti tinkama akumuliatorinį gręžtuvą?

  Akumuliatoriaus patvarumas. Dirbantiems ilgai, profesionalams patariama rinktis gręžtuvą su dviem akumuliatoriais arba įsigyti papildomą, kad atliekami darbai nesustotų. Norint kuo ilgiau naudoti įrankį, svarbu atkreipti dėmesį į ampervalandes – kuo jų daugiau, tuo įrankis veiks ilgesnį laiką. Taip pat akumuliatoriaus patvarumas priklauso nuo darbo pobūdžio. 

  Gręžtuvo galia. Galios diapazonas siekia nuo 10 iki 18 voltų. Mažesnės galios įrankiai yra nedideli, patogūs, tinkami surinkinėjant baldus. Su galingesniais gręžtuvais atliksite kur kas daugiau darbų, bet skylių akmenyje ar betone neišgręšite. Tokiu atveju geriausia pasirinkti gręžtuvą su smūgine funkcija. 

  Grąžto greitis matuojamas apsisukimais per minutę. Prekybos vietose dažniausiai parduodami grąžtai turintys du greičius – 300 ir 800 apsisukimų per minutę. Tačiau prekybos vietose galima rasti grąžtų su kintamais greičio nustatymais. Pasirinkę tokį grąžtą galėsite reguliuoti jo greitį taip kaip jums reikia.

  Akumuliatorinio įrankio pliusai ir minusai

  Kaip visi įrankiai taip ir akumuliatoriniai turi savo pliusų bei minusų. 

  Akumuliatorinių įrankių pliusai:

  • Mobilumas. Akumuliatorinis įrankis nėra pririštas prie elektros lizdo, todėl tik įkrovę akumuliatorių, įrankį galite nusinešti į bet kurią darbui skirtą vietą. 
  • Kompaktiškumas bei ergonomiškumas. Įrankis tilps visur, ličio jonų baterijos tarnaus ilgą laiką ir išlaikys pakankamai didelį energijos kiekį. 
  • Saugumas. Jeigu lyginsime elektrinius ir akumuliatorinius įrankius, tai su elektriniais nėra saugu dirbti, nes galima užkliūti už laidų, laidai gali nutrūkti. Akumuliatorinis įrankis šioje pozicijoje turi gana didelį pranašumą.
  • Įrankiai yra lengvesni, mažesni, manevringesni, atliekant įvairius darbus.
  • Akumuliatoriniai įrankiai – tai ateities įrankiai. Šie įrankiai tampa vis populiaresni ir  pradeda atsirasti net tose srityse apie kurias anksčiau nebūtume pagalvoję.

  Akumuliatorinių įrankių minusai:

  • Veikimo trukmė. Įrankiai yra apriboti baterijos ir jai išsikraunant įrankis praras galią, todėl jeigu laukia ilgesnis darbas verta pasvarstyti įsigyti dar vieną papildomą bateriją. 
  • Svoris. Akumuliatorinis įrankis yra sunkesnis už elektrinį, dėl turimos baterijos. Jeigu baterija nebus galinga įrankis svers mažiau, tačiau jeigu baterija bus galinga įrankis savaime svers daugiau.

  Akumuliatorinis suktuvas

  Akumuliatorinis suktuvas skirtas įsukti sraigtams, varžtams į sieną. Suktuvai yra ypatingi tuo, kad be pagrindinės funkcijos turi ir papildomas galimybes, kurios užtikrina atliekamų darbų kokybę. Akumuliatoriniai suktuvai turintys priekinės ir atbulinės eigos jungiklį užtikrina patogumą keičiant sukimo kryptį. Automatinio suklio fiksatoriaus dėka įsukti varžtai užsukami tvirčiau ir kokybiškiau. Greičio reguliavimo funkcija leidžia pasirinkti tinkamą greitį atliekant darbus. Įrankiai yra mobilūs, ergonomiški, turi patogias rankenas, neužima daug vietos, yra lengvi, jais paprasta naudotis.

  Gręžtuvas  - suktuvas pasižymi ergonomiška gumuota rankena, įrankis ir baterija turi apsaugos sistemas, kai kurie įrankiai turi šviesos diodus. Įrankiai skiriasi savo galia, greičiu, baterijos laikymo trukme ir kitomis papildomomis funkcijomis. Jeigu nerandate tinkamo įrankio arba pasimetėte tarp pasirinkimų gausos, susisiekite su mūsų konsultantais. Esame tikri, kad jie padės išsirinkti tinkamiausią įrankį, išklausę jūsų norus bei pageidavimus, o jūs galėsite džiaugtis įrankio ir atliktų darbų kokybe.