Prekių katalogas

Būtiniausi akumuliatoriniai įrankiai jūsų namams

 • Būtiniausi akumuliatoriniai įrankiai jūsų namams

  Akumuliatoriniai įrankiai – tai puikus palengvinimas vartotojui atliekančiam tiek nesudėtingus, tiek sudėtingus buitinius arba statybos darbus.

  Įrankių pasirinkimas labai platus: pagal paskirtį, galingumą, kainą, funkcijas, baterijos laikymo trukmę. Tačiau kokius akumuliatorinius įrankius privalome turėti savo įrankių dėžėje, kurie praverstų tada, kai reikia atlikti nesudėtingus darbus?

  • Akumuliatorinis suktuvas be kurio varžtų ar sraigtų įsukimas bus tiesiog neįmanomas.
  • Akumuliatorinis gręžtuvas reikalingas norint išgręžti skyles. Suktuvai ir gręžtuvai yra vienas su kitu susiję, todėl idealiausia pirkti vieną bendrą įrankį – suktuvą/gręžtuvą.
  • Akumuliatorinius dulkių siurblius pravartu rinktis nemėgstantiems susisukusių laidų, dulkių siurblio nešiojimo iš vienos vietos į kitą arba tada, kai reikia išsiurbti patalpas kuriose nėra priėjimo prie elektros šaltinio.
  • Prožektoriai pasitarnauja tamsiose, neapšviestuose vietose, dirbant mažesnėse patalpose į kurias nepatenka dienos šviesa.
  • Ventiliatoriai – patys geriausi pagalbininkai esant per daug šiltiems orams. Įjungus ventiliatorių jis pradeda suktis, taip didinamas oro judėjimas ir atsiranda maloni vėsa.
  • Akumuliatoriniai įrankių komplektai – jie yra pačių įvairiausių komplektacijų ir pačių įvairiausių kainų. Svarbiausia būti apgalvojus iš anksto kokie įrankiai jums yra reikalingi.

  Akumuliatorinių įrankių privalumai

  Daugelis dvejoja kokius įrankius geriausia rinktis: akumuliatorinius, elektrinius ar, jeigu galimybės yra – benzininius. Kad vartotojui būtų paprasčiau apsispręsti jam reikia susipažinti su įrankių privalumais. Tai kodėl verta pirkti akumuliatorinius įrankius?

  • Mobilumas ir patogumas. Įrankiams nereikalingi laidai, su jais galite dirbti iš bet kurios vietos, svarbiausia prieš darbą nepamirškite pasikrauti baterijos¡
  • Ilga baterijos veikimo trukmė. Baterijos veikimo trukmė priklauso nuo jos dydžio. Tačiau ličio jonų baterijos yra talpios, patvarios ir veikia pakankamai ilgą laiką, todėl jeigu laukia ilgesni darbai nereikės nerimauti dėl baterijos išsikrovimo.
  • Gausus įrankių pasirinkimas. Akumuliatorinių įrankių pasirinkimas yra labai platus: grąžtai, frezos, pjūklai, suktuvai, gręžtuvai ir visi kiti reikalingi įrankiai.
  • Patogus laikymas. Įrankiai neužima daug vietos, gali būti laikomi dėžėse, dirbtuvėse, stalčiuose ar lentynose.
  • Tylus veikimas. Šie įrankiai, jeigu lyginsime su benzininiais veikia daug tyliau ir sukelia labai mažas vibracijas.

  Akumuliatorinių įrankių priežiūra

  Jeigu nusprendėte įsigyti akumuliatorinį įrankį ir norite, kad jis tarnautų kuo ilgesnį laiką, būtinai turite jį prižiūrėti tinkamai. Pirmas dalykas, kuri reikia žinoti, kad panaudojus įrankius juos naudinga padėti atgal į įrankiams skirtą vietą. Geriausia įrankius laikyti lagaminėliuose ar įrankiams skirtose dėžėse.

  Naudojantis įrankių ir išgirdus neįprastą garsą rekomenduojama kuo greičiau ieškoti gedimo, kad išvengti didesnės problemos. Kai kraunate įrankį naudokite, tik tuos kroviklius, kurie skirti šiems įrankiams. Naudojant netinkamus kroviklius įrankis gali sprogti arba sugęsti nepataisomai.

  Bosch akumuliatoriniai įrankiai

  Bosch akumuliatoriniai įrankiai – tai patikimi, aukštos kokybės įrankiai bei jų priedai. Šiuos įrankius gali naudoti tiek mėgėjai, tiek profesionalai. Bosch kompanija buvo įkurta Vokietijoje ir šiuo metu žinoma kaip aukščiausios kokybės įrenginių gamintoja.
  Bosch savo gaminamus įrankius skirto į kelias grupes:

  • Mėlynoji linija – profesionalams skirti įrankiai, kurie atitinka aukščiausios galios, tikslumo ir patvarumo reikalavimus.
  • Žalioji linija – buities, mėgėjiškiems ar sodo darbams skirti įrankiai.
  • Matavimo prietaisai – naujokams ir profesionalams skirti įrankiai, kurių pagalba išmatuojami atstumai, kampai ar nuolydžiai.
  • Priedai, tokie kaip: grąžtai, kaltai, frezos, pjovimo diskai, sukimo antgaliai ir pan.

  Apsilankę internetinėje parduotuvėje www.teronis.lt rasite pačių įvairiausių akumuliatorinių įrankių. Jeigu sunku išsirinkti, mūsų konsultantai visada pasiruošę padėti.