Prekių katalogas

Bosch GCB 18V-127 juostinis pjūklas Solo, Carton (18V be akumuliatorių ir kroviklio)

 • Bosch GCB 18V-127 juostinis pjūklas Solo, Carton (18V be akumuliatorių ir kroviklio)

  Kodas: 06012B7000
  Kaina 50247 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Kaina galioja tik perkant internetu.

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 502,47 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  • esto3
  • esto
  Skaičiuojama...
  i
 • Galingas juostinis pjūklas su varikliu be šepetėlių, skirtas labai giliems, greitiems metalo pjūviams beveik be kibirkščių.

  Galingas variklis be šepetėlių, užtikrinantis greitą pjovimą ir didelį pjovimo pajėgumą iki 127 x 127 mm

  Sukurtas jūsų patogumui – mažai vibruoja ir beveik be kibirkščių pjauna metalą.

  LED lemputė, skirtingi greičio režimai ir medžiagos kreiptuvas leidžia kontroliuoti įrankį užtikrinant švaresnius ir tikslesnius pjūvius. 

  TECHNINIAI DUOMENYS
  Svarbiausi duomenys
  Svoris be akumuliatoriaus*
  6,45 kg
  Akumuliatoriaus įtampa
  18,0 V
  Pakuotės matmenys (plotis x ilgis x aukštis)
  237 x 542 x 318 mm
   

  Produkto ypatybės
  Pjaunant metalinius profilius ir vamzdžius reikia galingo įrankio, kuris greitai ir patogiai pjauna net dideliu gyliu. Dėl galingo variklio be šepetėlių ir 127 x 127 mm pjovimo galimybės mūsų akumuliatorinis „GCB 18V-127 Professional“ leidžia greitai atlikti didelio gylio pjūvius, todėl galite padidinti darbo tempą. Be to, jis pjauna metalą su maža vibracija ir beveik be kibirkščių, todėl pjauti metalą yra patogiau. Jo LED lemputė pjovimo linijai apšviesti, skirtingi greičio režimai ir medžiagos kreipiklis leidžia kontroliuoti pjovimą, kad galėtumėte tiksliau ir švariau pjauti įvairias medžiagas.

  Įranga ir taikymas
  „GCB 18V-127 Professional“ yra galingas juostinis pjūklas su varikliu be šepetėlių, skirtas įprastoms medžiagoms, ypač metaliniams profiliams ir vamzdžiams, pjauti. Jis suderinamas su „Bosch Professional 18V System“ ir įvairių prekių ženklų akumuliatorių aljanso „AMPShare“ akumuliatoriais.

  Papildoma informacija
  „GCB 18V-127 Professional“ naudojami be įrankio keičiami ašmenys ir įrengtas tvirtas metalinis apsauginis gaubtas. Pjūklo kablys palengvina įrankio laikymą. Sukurtas patogiam darbui – puikiai pritaikytas jūsų rankoms. Be to, jis turi apsaugą nuo perkrovos, apsaugančią įrankį nuo itin didelių perkrovų, ir pastovaus greičio elektroniką, užtikrinančią beveik pastovų greitį net esant apkrovai.