Prekių katalogas

Geriausi „Bosch“ įrankiai: kuo garsėja šis prekės ženklas?

 • Geriausi „Bosch“ įrankiai: kuo garsėja šis prekės ženklas?

  Apie įmonę „Bosch“ yra žinoma daug, tačiau šis straipsnis skirtas tiems, kurie dar nespėjo susipažinti su šios įmonės geriausiais įrankiais ir tuo, kuo garsėja šis prekinis ženklas.

  Ką gamina „Bosch“ įmonė?

  „Bosch“ gamina įvairius elektrinius įrankius, skirtus MRO operacijoms Bosch įrankiai yra naujoviški, nes jie daug investuoja į plėtrą ir mokslinius tyrimus. Įmonė pradėjo veiklą Štutgarte, o ją sukūrė jaunas inžinierius, verslininkas ir novatorius  Robertas Boschas.

  Pradiniai produktai buvo revoliucinis žemos įtampos magnetas, skirtas dujiniams varikliams. Dėl to įmonė tapo pagrindine automobilių gamintojų tiekėja, o 1901 m. įmonė turėjo savo gamyklą.  Iki 1917 m. įmonė tapo korporacija ir oficialiai pradėjo veikti  „Bosch“ pavadinimu. Nuo tada „Bosch“ yra pramonės plėtros priešakyje. Bendrovė į elektrinių įrankių rinką atėjo 1930-ųjų pradžioje ir niekada nežiūrėjo atgal. 

  Pagrindinis įmonės tikslas – elektriniai įrankiai, kuriuos naudoja profesionalūs vartotojai ir prekybininkai visame pasaulyje. Nesvarbu, ar ieškote grąžtų, smūginių gręžtuvų, šlifavimo mašinų, kelių įrankių ar diskinių pjūklų, „Bosch“ įmonės įrankiuose rasite ką nors įdomaus.

  Ką verta žinoti apie „Bosch“ įrankius?

  Robertas Boschas sukūrė įmonę ir perdavė ją savo šeimai. Šiandien jis techniškai priklauso Robert Bosch Stiftung – labdaros fondui, kuris buvo įkurtas 1964 m. 

  Dalis produkcijos gaminama įmonės gamyklose Vokietijoje ir Šveicarijoje. Tačiau didžioji dalis „Bosch“ Professional katalogo gaminama ne Europos šalyse, pavyzdžiui, Malaizijoje, Meksikoje, Taivane ir Kinijoje. Tačiau kokybės standartai yra tokie patys, kokių įmonė siekia nuo pat jos įkūrimo, nepaisant to, kur įrankiai gaminami. Bėgant metams Bosch prekės ženklas įsigijo ir integravo daugybę įmonių į savo. Tačiau iki šiol jai nepriklauso nei „Makita“, nei „Milwaukee“. Prekės ženklai yra šie: Dremel, Neff, Thermador, Viva ir Constructa.

  Ar „Bosch“ įrankiai yra aukštos kokybės?

  Dažnas žmonių, norinčių įsigyti elektrinį įrankį, klausimas: ar „Bosch“ Professional yra geras prekės ženklas? „Bosch“ užsitarnavo reputaciją pramonėje, nes gamina kiekvieną gaminį iš geriausių medžiagų. Prekės ženklas gamina optimalios ergonomikos įrankius, o jų baterijų galiojimo laikas yra vienas iš ilgiausių rinkoje. Tai leido padaliniui tapti pasauliniu elektrinių įrankių pramonės lyderiu.

  Aukščiausios kokybės produktai patraukliomis kainomis, papildyti puikiu klientų aptarnavimu ir novatorišku dizainu, pavertė „Bosch“ Professional ne tik geru prekės ženklu, bet ir vienu geidžiamiausių pasirinkimų. „Bosch“ Professional gamina beveik visų tipų įrankius, apie kuriuos tik galite pagalvoti. Populiariausi akumuliatoriniai įrankiai:

  • Kampiniai šlifuokliai: pasižymi puikiu pjovimo ir šlifavimo našumu. Plonas rankenos dydis leidžia geriau valdyti;
  • Diskiniai pjūklai: galingas diskinio pjūklo variklis gali susidoroti net su sudėtingiausiais darbais. Be to, renkantis šio prekės ženklo diskinį pjūklą reiškia turėti tvirtą ir patvarų įrankį, kuris užtikrina greitą darbų eigą;
  • Šlifuokliai: turi ergonomišką riešo atramą ir kompaktišką dizainą, kad būtų lengva ir patogu naudoti;
  • Akumuliatoriniai obliai: puikiai tinka greitai pašalinti medžiagą ir palikti poliruotą apdailą.

  Verta žinoti, kad „Bosch“ siūlo įspūdingą grąžtų pasirinkimą, nes akumuliatoriniai suktuvai itin populiarūs. Gali būti sunku išsiaiškinti, kuris iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius, ypač todėl, kad jie visi yra kokybiški ir pajėgūs. Tačiau pliusinis 18 V gręžtuvas yra vienas geriausių rinkoje. Jis turi beraktį griebtuvą, kintamą greitį ir yra stebėtinai lengvas. Šis įrankis pasižymi išskirtiniu stiprumu su 18 V sukamuoju plaktuku ir D formos rankena. Jo naudojimas yra universalus, nes yra trys skirtingi darbo režimai skirti gręžimui, smūginiam gręžimui ir kalimui.