Prekių katalogas

Geriausi „Festool“ įrankiai: kuo šis prekės ženklas ypatingas?

 • Geriausi „Festool“ įrankiai: kuo šis prekės ženklas ypatingas?

   „Festool“ neabejotinai yra vienas iš labiausiai pasirenkamų prekinių ženklų profesionalių įrankių rinkoje.

  Kompaniją 1925 metais įkūrė Albertas Fezeris ir Gottliebas Stollas. Tuo metu pagrindinis dėmesys buvo skiriamas medienos apdirbimo mašinų priežiūrai ir jų pertvarkymui iš slydimo į rutulinius guolius. Šiandien verslas specializuojasi aukštos kokybės elektrinių įrankių ir priedų gamyboje bei platinime visame pasaulyje. 

  Kuo ypatingas Festool prekinis ženklas?

  Prekės ženklas „Festool“sulaukia didžiulio pasisekimo visame pasaulyje dėl savo įrankių ir sprendimų, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų, galinčių atlaikyti net sunkiausius iššūkius. Kiekvienas daiktas sukurtas remiantis realia patirtimi ir prekės ženklo gyvavimo metais. Bendrovės įsipareigojimas kurti išskirtinius, patikimus, tikslius gaminius ir daugybę naujovių, tokių kaip dulkių siurbliai ar akumuliatoriniai elektriniai Festool įrankiai, pakelia prekės ženklą į aukštesnį lygį. Įmonei priklauso daugiau nei 350 patentų ir 80 apdovanojimų, bet visų pirma teigiami daugybės patenkintų klientų atsiliepimai liudija aukštą šio prekės ženklo prekių lygį. 

  Kur pagaminti „Festool“  įrankiai ir kodėl jie taip pavadinti?

  Įmonė priklauso TTS Tooltechnic Systems AG & Co. KG, gerai žinomai pramoninių įrankių ir techninės įrangos gamintojams. Įmonė kuria platų revoliucinių aukštos kokybės elektrinių įrankių asortimentą Vokietijoje. Įmonė taip pat turi gamyklą Česka Lipoje, Čekijoje. Tačiau labai dažnai daugelis žmonių klausia: „Ar „Festool“ gaminami Kinijoje?“. Trumpas atsakymas yra ne. Visos verslo prekės gaminamos tik Europoje.

  Daugelis žmonių stebisi, kodėl prekės ženklas turi tokį pavadinimą. Paprasčiau tariant, jis kilęs iš dviejų skirtingų vardų jungties: pradinių įkūrėjų Alberto Fezero ir Gottliebo Stolo pavardžių. 

  Dėl kokių savybių medienos apdirbėjai renkasi „Festool“?

  Profesionalai, tokie kaip staliai ar dailidės, renkasi žinomo Vokietijos prekės ženklo šlifuoklius, frezavimo stakles, obliavimo stakles, pjūklus ar dulkių siurblius, skirtus įvairioms medienos apdirbimo užduotims atlikti, nes jie gerina pjovimo našumą, užtikrina mažesnę vibraciją, didesnį patvarumą kartu su modernizuota dulkių nusiurbimo įranga. „Festool“ įsipareigoja pateikti aukščiausios kokybės elektrinius įrankius, kurių kokybė ir universalumas yra įrodytas, kad tiktų kiekvienam darbui, kuriam reikalingas visiškas tikslumas medienos apdirbimo srityje. 

  Kokie įmonės įrenginiai laikomi geriausiais?

  Vokiečių gamintojas gali pasigirti daugybe skirtingų įrankių, todėl sunku įvardyti, kurie produktai yra geriausi. Žinoma, yra daug puikių elementų, tačiau šie akumuliatoriniai įrankiai paprastai laikomi „būtinais“ įrankiais: 

  • Festool TS 55 FEBQ-PLUS-FS vikšrinis pjūklas yra vienas labiausiai vertinamų modelių. Pjūklo geležtės tarnavimo laikas pailgėja, todėl sukimo momentas yra koncentruotas ir darbo procesas vyksta greičiau. Be to, platus priedų asortimentas užtikrina nepriekaištingą pjūklo darbą;
  • Festool Domino DF 500 Q-SET sujungimo staklės pasižymi unikaliu nešiojamų mašinų frezavimo principu, užtikrinančiu tikslų darbą be atatrankos;
  • Festool Rotex 150 FEQ-PLUS 240V yra trys įrankiai, skirti stambiam ir smulkiam šlifavimui bei poliravimui. Šis įrankis pasižymi ekscentriško judėjimo principu, leidžiančiu pasiekti idealiai lygius paviršius;
  • Festool CTL MIDI I 240V CLEANTEC idealiai tinka naudoti keliaujant dėl ​​vietos taupančių matmenų, mažo svorio ir tvirtos konstrukcijos. Išmanusis jutiklinis valdymas garantuoja patogų įrankio valdymą;
  • Festool OF 1400 EBQ-PLUS su tvirta pagrindo platforma dėl kreipiamųjų stulpų abiejose pusėse. Be to, patobulintas svirties ir reketo principas užtikrina patogų pjovimo keitimą.

  Viena iš geriausiai parduodamų šio prekės ženklo produktų linijų tikrai yra elektriniai įrankiai, akumuliatoriniai suktuvai. Yra platus tiek laidinių, tiek belaidžių elektrinių įrankių asortimentas, pavyzdžiui, vikšriniai pjūklai, įleidžiami arba įstrižiniai pjūklai, taip pat šlifuokliai, grąžtai ir daugelis kitų.