Prekių katalogas

Kaip apsisaugoti nuo įrankių vagystės?

 • Kaip apsisaugoti nuo įrankių vagystės?

  Akumuliatoriniai įrankiai, įskaitant akumuliatorinius įrankių komplektus, yra populiari ir brangi įranga, kuria dažnai naudojasi tiek profesionalūs meistrai, tiek entuziastai.

  Deja, jie taip pat yra patrauklūs vagims, todėl svarbu žinoti, kaip apsisaugoti nuo įrankių vagystės ir sumažinti riziką tapti auka. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, kaip apsisaugoti nuo įrankių vagystės.

  Užsirašykite visus įrankių serijos numerius

  „Facebook“ galima rasti daug diskusijų apie įrankių vagystę, itin populiarūs akumuliatoriniu įrankių komplektai. Jūsų įrankiai buvo pavogti, tačiau turite draudimą? Bet spėkite, ko iš jūsų prireiks policijai, jei jūsų įrankiai bus rasti kokio nors gudraus žmogaus namuose? Jums reikės žinoti įrankio serijos numerį. Užsirašykite kiekvieno įrankio ir kiekvienos jums priklausančios baterijos serijos numerį. Įrašykite juos į skaičiuoklę, pvz.,„Excel“ arba „Google“ skaičiuokles. Nufotografuokite kiekvieną įrankį su matomu serijos numeriu ir įrašykite tai skaičiuoklėje. O kol tuo užsiimsite, nufotografuokite kvitus – arba pirkimo įrodymą. Tikėtina, kad jūsų draudimo bendrovė norės juos pamatyti. Ne, šis veiksmas neapsaugos nuo įrankių vagystės, bet gali padėti policijai juos grąžinti.

  Kai kurie regionai arba valstybės gali turėti specialią elektroninę duomenų bazę, kurioje galite užregistruoti savo įrankių serijos numerius. Tai gali padėti atsekti pavogtus įrankius, jei jie bus parduodami naudotų prekių parduotuvėse ar internete. Patikrinkite savo vietinės valdžios institucijas arba policijos departamentą, ar jie siūlo šią galimybę.

  Pažymėkite savo įrankius, kad galėtumėte juos atpažinti

  Šis patarimas gali atrodyti senamadiškas, bet vis tiek verta tai padaryti, ypač siekiant atgrasyti galimus vagis darbo vietoje. Naudokite išskirtinius ženklus, ant įrankių ir baterijų išgraviruotuokite tam tikrą ženklą. Tada naudokite baltus emalinius dažus, kad atkreiptumėte dėmesį į šį žymėjimą. Vėlgi, šis veiksmas netrukdys kam nors su niekingai lipniais pirštais pasisavinti jūsų įrankius, tačiau tai padės lengviau juos atpažinti ir pasitarnaus kaip vizualinis atgrasymo priemonė.

  Nepamirškite galimybės apdrausti savo brangius įrankius

  Draudimas nuo vagysčių yra dar vienas būdas apsisaugoti nuo įrankių vagystės. Pasitarkite su draudimo bendrove dėl galimybės įtraukti savo įrankius į namų turto draudimą arba pasirinkti atskirą vagysčių draudimo polisą. Tai gali padėti sumažinti finansinius nuostolius, jei jums bus pavogti įrankiai. Taip pat kai naudojatės įrankiais viešose vietose, pavyzdžiui, statybose arba remonto darbų aikštelėse, būkite budrūs ir nepalikite savo įrankių be priežiūros. Laikykite juos arti savęs arba, jei tai įmanoma, užrakinkite arba pritvirtinkite juos prie saugios struktūros.

  Investuokite į kai kurias išmaniąsias technologijas

  Keletas didžiųjų elektrinių įrankių gamintojų sukūrė elektrinių įrankių, baterijų ir mažų sekimo prietaisų technologijas, kurios, nors ir neapsaugos nuo vagystės, padės susekti pavogtus įrankius. Ne, tai nėra patikima, tačiau socialinėje žiniasklaidoje yra daugybė anekdotinių istorijų apie prekybininkus, kurie, naudodami šią technologiją, sugebėjo atsekti tikslią savo įrankių vietą. Išmanioji technologija pati savaime nėra vagysčių prevencija, o greičiau atkūrimas nuo vagysčių.

  Kai kurie gamintojai siūlo technologines naujoves, kurios gali padėti apsisaugoti nuo įrankių vagystės. Pavyzdžiui, yra įrankių, kuriuose įdiegta GPS sekimo sistema, leidžianti jums stebėti įrankių buvimo vietą per mobilųjį telefoną. Taip pat egzistuoja sprendimai, yra įdiegta elektromagnetinė užraktų sistema, leidžianti nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti įrankius.

  Įrankių vagystė yra nemalonus įvykis, bet galima imtis priemonių, kad sumažintumėte šią riziką. Prisiminkite, kad prevencija yra svarbiausia, todėl būkite budrūs ir pasirūpinkite savo įrankių saugumu.