Prekių katalogas

Kodėl verta rinktis akumuliatorinius sodo įrankius?

 • Kodėl verta rinktis akumuliatorinius sodo įrankius?

  Akumuliatoriniai sodo įrankiai – tai įrankiai padedantys efektyviai ir patogiai atlikti darbus sode. Pasirinkę akumuliatorinius sodo įrankius darbus atliksite efektyviau, greičiau, laidai nesipainios po kojomis.

  Akumuliatoriniai įrankiai lyginant su elektriniais ir benzininiais turi nemažai privalumų. Žinoma prieš perkant visada rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistų, kad išsirinkti tinkamą įrankį atitinkantį jūsų poreikius.

  Akumuliatorinių įrankių privalumai:

  • Įrankių mobilumas. Kadangi tam, kad įrankis veiktų pakanka pakrautos baterijos, su jais galite dirbti, bet kokioje darbo vietoje. O dėl savo patogumo, įrankiu lengva ir paprasta naudotis.
  • Įrankių kompaktiškumas ir ergonomiškumas. Akumuliatoriniai įrankiai dėl apačioje dedamos baterijos turi didesnę apatinę dalį, tačiau jie telpa visur ir neužima daug vietos.
  • Ilga baterijos veikimo trukmė. Įrankiuose naudojamos ličio jonų baterijos pasižymi talpumu, ilgaamžiškumu ir patvarumu, todėl įrankis veiks pakankamai ilgą laiko tarpą, žinoma priklausomai vėl nuo pasirinkto įrankio dydžio.
  • Kainos ir kokybės santykis. Lyginant akumuliatorinių įrankių kainas su benzininiais ar elektriniais, jie kainuos daugiau. Tačiau įrankiai bus kokybiški, ilgaamžiai, todėl atsipirks greičiausiai per pirmus metus.

  Vejapjovės ir trimeriai

  Vejapjovės ir trimeriai yra populiariausi ir dažniausiai perkami įrankiai sodui. Sodo įrankiai yra kokybiški ir tarnauja ne vienerius metus. Vejos pjovimo įrankių pagrindinis privalumas – itin kokybiškai nupjaunama, bet kokio tipo veją. 

  • Elektrinės vejapjovės tinkamos prižiūrėti nedidelius plotus, taip pat nuožulnioms teritorijoms prižiūrėti. Kad būtų galima naudotis vejapjove yra būtinas elektros šaltinis. 
  • Akumuliatorinės vejapjovės veikia elektra įkraunamo akumuliatoriaus dėka. Įsigiję tokio tipo vejapjovę galėsite dirbti be pertraukų iki kol akumuliatorius išsikraus. Tinkamas pasirinkimas pjaunant nedidelius žolės sklypus.
  • Rankinės vejapjovės perkamos itin retai, gal todėl šių vejapjovių pasirinkimas itin mažas. Įranga puikiai susidoroja su mažesnio ploto pievele.
  • Trimeris – universalus žolės pjovimo įrankis prieinantis prie tų vietų kur vejapjovė neprivažiuoja. Taip pat trimeris yra puikus pagalbininkas sklypuose kur yra šlaitai, terasos, daug medžių ar krūmų.

  Krūmapjovės, gyvatvorių žirklės ir grandininiai pjūklai

  Krūmapjovės kaip ir trimeriai yra skirti žolės plotams pjauti aplink namus. Žoliapjovių ir krūmapjovių veikimas yra labai panašus, tik jos skiriasi savo galia ir krūmapjovės greičiau įveikia krūmus ar kitus kietus brūzgynus.

  Gyvatvorių žirklės skirtos gyvatvorių ir krūmų genėjimui. Įrankių pasirinkimas labai platus, todėl jeigu išsirenkant bus sunku priimti sprendimą, kviečiame pasitarti su mūsų internetinės parduotuvės specialistais.

  Grandininiai pjūklai skirti medžiams, rąstams, malkoms pjauti ar genėti. Grandininius pjūklus lengva naudoti, jie yra patikimi, tvirti, galingi ir ilgaamžiai. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite elektrinių ir akumuliatorinių grandininių pjūklų ir priedų: tepalai, grandinės, pjovimo juostos.

  Lapų ir sniego pūstuvai

  Lapų ir sniego pūstuvai – puikūs pagalbininkai visais metų sezonais. Lapų pūstuvas stipraus oro srauto dėka leidžia nupūsti arba susiurbti lapus, šiukšles ar kitas sodo atliekas. Įsigiję šį prietaisą sodo teritoriją sutvarkysite greitai ir lengvai sutaupydami fizines jėgas, energiją bei laiką.

  Sniego pūstuvus verta rinktis, kai nesinori jėgų ir laiko skirti sniego kasimui, nes sniego pūstuvas padarys darbą už jūs. Renkantis sniego valytuvą žinokite valomos teritorijos plotą, kokios galios pūstuvas reikalingas, koks sniegas bus valomas – purus, sumindžiotas ar kietas.

  Taip pat internetinėje parduotuvėje www.teronis.lt galite įsigyti ir kitų akumuliatorinių sodo įrankių. Jeigu pasirinkimas per platus ir išsirinkti sunku – mūsų konsultantai padės su malonumu.