Prekių katalogas

Kokie yra geriausi „Makita“ įrankiai?

 • Kokie yra geriausi „Makita“ įrankiai?

   „Makita“ darbo įrankių komplektai turi puikią reputaciją, todėl verta į juos investuoti.

  Tinkamo įrankio pasirinkimas priklauso nuo atliekamo darbo. Tačiau geriausi akumuliatoriniai įrankiai „Makita“, kuriuos galima įsigyti, yra akumuliatoriniai smūginiai gręžtuvai, kombinuoti grąžtai, akumuliatoriniai kampiniai šlifuokliai, greitieji įkrovikliai, laidiniai siaurapjūkliai ir šlifuokliai.

  Kas yra įmonės „Makita“ savininkai?

  Kai kurie dažniausiai užduodami klausimai apie šį prekės ženklą yra „Ar „Makita“ priklauso Milvokiui? ir „Ar Makita yra tas pats, kas DeWalt?“ Tiesa ta, kad Makita įrankiai priklauso Japonijos įmonei „Makita“ ir jie visiškai skiriasi nuo kitų.

  „Makita“ įrankių įmonė savo veiklą pradėjo 1915 m. Iš pradžių prekės ženklas specializavosi apšvietimo įrangos ir transformatorių remonte. Prireikė keturiasdešimties metų, kol kompanija sukūrė savo pirmąjį nešiojamąjį oblių ir tai paskatino pereiti prie elektrinių įrankių. Nuo pirmųjų įmonės pastangų siūlomos priemonės tobulėjo. Verta paminėti, kad „Makita“ įmonės atsidavimas kokybei ir našumui šiandien prisidėjo prie jos, kaip vienos iš geriausių darbo įrankių turinčių įmonių, statuso.

  Kur gaminami „Makita“ įrankiai?

  „Makita“ įrankiai gaminami keliose vietose. Nors tai Japonijos įmonė, ji tiekia produktus klientams visame pasaulyje. Nuo 1985 m. įmonė gamina produktus gamykloje Atlantos pakraštyje, Buforde, Džordžijos valstijoje. Be to, prekės ženklas turi filialus Taivane, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Honkonge, Naujojoje Zelandijoje, Lenkijoje, Argentinoje, Čilėje ir Italijoje. Taigi, jos įrankiai gaminami visame pasaulyje, daugiausia siekiant užtikrinti, kad prireikus įrankiai būtų pristatyti greitai.

  Kokius „Makita“ įrankių modelius pasirinkti?

  Įmonė gamina šimtus skirtingų įrankių, todėl išsiaiškinti, kuris produktas yra geriausias, gali būti painu, tačiau dažniausiai pasirenkami akumuliatoriniai suktuvai.  Žinoma, yra daug puikių pasirinkimų, tačiau šie produktai paprastai laikomi geriausiais produktais:

  • Makita DF332DSAJ 12V maks. 10 mm. 35 nm. bešepetė gręžimo suktuvas CXT: šis bešepetėlis gręžtuvas naudoja 12V bateriją ir siūlo kintamą greičio valdymą paleidikliu. Jame yra akumuliatoriaus apsaugos grandinė, kuri skirta apsaugoti akumuliatorių nuo pažeidimų dėl per didelio iškrovimo, aukštos temperatūros ar perkrovos srovės;
  • Makita DHR182ZJ 18v bešepetis sukamasis plaktukas LXT: jis turi bešepetį variklį ir elektrinį stabdį. Be to, jame yra kintamo greičio valdymas trigeriu, pastovaus greičio valdymas ir sukimasis pirmyn / atgal. Tai leidžia pasirinkti 3 darbo režimus. Galiausiai, jame yra automatinio paleidimo belaidė sistema, kuri jungiasi prie „Bluetooth“. Įjungus jungiklį, dulkių siurblys įsijungia automatiškai;
  • Makita CXT 12V max 35 nm. bešepetėlis gręžtuvas CXT: šis CXT ličio jonų gaminys veikia su 12V baterija ir yra sukurtas dirbti kampu. Jis gali sukurti 10 mm. skyles pliene ir 12 mm. medienoje. Greitis kintamas nuo 0 iki 1100 aps./min., o gręžiant bet kokią medžiagą užtikrinama minimali vibracija. Gaminys turi beraktį griebtuvą ir didelį gaiduką, kad juo būtų kuo paprasčiau naudotis;
  • Makita DJR360PT2 – tiesus pjūklas 36v 32 mm.: šis akumuliatorinis tiesus pjūklas buvo sukurtas tiems, kuriems reikia pjauti apvalius ar netaisyklingos formos objektus. Dviejų 18 V baterijų veikimo dėka, iš viso 36 V, jis užtikrina geriausią našumą, kai yra maitinamas baterijomis.

  Ar „Makita“ yra kokybiškas prekės ženklas?

  Japonijos kompanija yra vienas iš labiausiai vertinamų įrankių prekių ženklų pasaulyje. Profesionalai iš viso pasaulio renkasi jos gaminius. Tačiau akivaizdu, kad „Makita“ yra vienas geriausiai žinomų ir geriausiai parduodamų prekių ženklų, daugiausia dėl įmonės patirties ir įsipareigojimo. Įmonė turi gerą vardą naudodama aukštos kokybės medžiagas ir kurianti patikimus bei efektyvius įrankius. Prekės ženklas taip pat pristatė dviejų baterijų sistemą, kuri leidžia įrankius maitinti be specialių baterijų.