Prekių katalogas

Sausintuvas Clean Air CA-703W

 • Sausintuvas Clean Air CA-703W

  Kodas: 20-00137-RUB
  Kaina 99 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Kaina galioja tik perkant internetu.

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 99 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  • esto3
  • esto
  Skaičiuojama...
  i
 • Unikalios technologijos CA-703W sausintuvas apsaugo nuo pelėsio ir pagerina oro kokybę

  Tinka patalpoms iki 20m² / 50m³ / 215ft² - Sausinimo pajėgumas 700 ml per dieną (30°C / Rv80%)

  Norint užtikrinti optimalų patalpų klimatą, labai svarbi drėgmė. Medicinos specialistų rekomenduojamas optimalus drėgnumas uždarose patalpose yra nuo 40 iki 60%  drėgmės. Jei patalpų oras yra per drėgnas, oro kokybei gali labai pakenkti pelėsių sporos, alergenai ir kvėpavimo sutrikimai.

  Clean Air sausintuvas CA-703W naudodamas 3 sluoksnių filtravimo technologiją, praktiškai išvalo visas nepageidaujamas medžiagas, kvapus ir mikroorganizmus iš patalpų oro.

  Elektrinis oro sausintuvas CA-703W su jonizatoriumi, UV šviesa ir fotokataliziniu filtru, skirtas oro valymui. Per parą jis sugeria 700 ml  (esant 30°C ir 80% santykinei oro drėgmei). Šis sausintuvas tinkamas patalpoms iki 20m²/50m³. Unikali CA-703W konstrukcija sujungia efektyvų drėgmės pašalinimą su galingu oro valymu, elegantišku dizainu, dideliu funkcionalumu ir patvarumu.

  Universalus Clean Air Optima® CA-703W – elektroninis oro sausintuvas su galingu oro valymu, yra kompaktiškas, tylus ir labai efektyvus.Šis sausintuvas tinkamas naudoti mažesnėse gyvenamosiose patalpose, biure, skalbykloje, džiovykloje, ar kitose mažose erdvėse.