Prekių katalogas

Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart

 • Sausintuvas - oro valytuvas Clean Air CA-706 Smart

  Kodas: 20-00133-RUB
  Kaina 419 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Kaina galioja tik perkant internetu.

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 419 taškų.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  • esto3
  • esto
  Skaičiuojama...
  i
 • Siekiant optimalaus patalpų klimato, drėgmė yra labai svarbi. Gydytojų specialistų rekomenduojama optimali oro drėgmė uždarose patalpose yra nuo 40 iki 60 % santykinės drėgmės.

  Jei patalpų oras yra per drėgnas, oro kokybei gali labai pakenkti pelėsių sporos, alergenai ir kvėpavimo sutrikimai.

  Optimali drėgmė yra būtina sveikatai ir žalos prevencijai

  Daugiafunkcis Clean Air Optima® sausintuvas CA-706 Smart veikia prevenciškai, kad apsaugotų nuo didelės drėgmės ir naikinančios korozijos, kenksmingo kondensato, ledo ir pelėsių susidarymo, apsaugo nuo nepageidaujamų bakterijų dauginimosi, sumažina kvapų perdavimą ir yra veiksmingas džiovinant pastatus esamose ar naujose patalpose. statyba.

  Galingas Clean Air Optima® kondensatas - sausintuvas CA-706 Smart kovoja su rūdimis ir pelėsiu!

  Šis daugiafunkcis oro sausintuvas CA-706 Smart iš Clean Air Optima® ne tik sulaiko pelėsių sporas, bet ir išlaisvina patalpų orą nuo varginančių gyvūnų plaukų, žiedadulkių ir dulkių, naudodamas integruotą nuolatinį veikimą ir itin efektyvią oro valymo funkciją su penkių sluoksnių filtro technologija.

  Alergiški žmonės pagaliau galės kvėpuoti!

  Išskirtinio dizaino, plonas ir kompaktiškas oro drėkintuvas tinka bet kokiam interjerui. „Clean Air Optima®“ kondensacinis sausintuvas CA-706 Smart yra tinkamas automatiniam oro sausinimui dėl įmontuoto higrostato. Tiesiog sukonfigūruokite norimą drėgmę, o šis efektyvus drėkintuvas padarys visa kita.