Prekių katalogas

Segway vejos robotai

  • Segway – pirmaujanti novatoriškų transporto priemonių ir robotų vejapjovių gamintoja. 1999 m. įkurta bendrovė geriausiai žinoma dėl savaime balansuojančių elektrinių paspirtukų, tapusių itin populiaria privačių asmenų, turistų ir pristatymo tarnybų transporto priemone visame pasaulyje.

    Segway turi kuo didžiuotis – ji tiekia ne tik aukštos kokybės, bet ir aplinkai ypač draugiškus gaminius. Įmonė yra tvirtai įsipareigojusi vykdyti mokslinius tyrimus bei plėtrą, o jos technologijoms ir dizainui suteikta daugiau kaip 200 patentų. Tad galima teigti, jog Segway pagrindinė misija – nuolat tobulėti ir teikti tik patikrintus, efektyvius gaminius, užtikrinančius sklandų veikimą.

    Įmonė, įrodydama, kad gali pirmauti ne tik asmeninių transporto priemonių gamyboje, 2021 m. pristatė naujuosius, ypatingo veikimo vejos robotus, kurie, ilgai netrukus, dėl patikimumo ir efektyvumo tapo žinomi visame pasaulyje – Segway Navimow. Apskritai, Segway produktai yra gaminami laikantis griežtų kokybės standartų ir jiems suteikiama ypač išsami garantija, todėl tai ne tik patikimas, bet ir kokybiškus produktus siūlantis gamintojas.

    Segway, įsipareigojusi diegti naujoves ir užtikrinti kokybę bei tvarumą, yra patikima gamintoja, pasirengusi sėkmingai veikti dar daugelį metų.