Prekių katalogas

Viskas, ką reikia žinoti apie Dewalt 5Ah akumuliatorių

 • Viskas, ką reikia žinoti apie Dewalt 5Ah akumuliatorių

  Dewalt 5Ah akumuliatorius yra vienas iš populiariausių ir patikimiausių akumuliatorių rinkoje, kuris turėtų patraukti ir jūsų dėmesį. 

  Šis akumuliatorius yra suderinamas su visais Dewalt 20V MAX* serijos įrankiais ir krovikliais, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Ieškantiems universalaus pasirinkimo, pateikiame svarbiausias Dewalt 5Ah akumuliatoriaus savybes, privalumus ir trūkumus.

  Dewalt 5Ah akumuliatoriaus savybės

  Dewalt 5Ah akumuliatorius naudoja XR® ličio jonų technologiją, kuri suteikia iki 60% daugiau talpos nei standartinis 20V MAX* akumuliatorius (DCB200). Tai reiškia, kad jūs galite dirbti ilgiau ir efektyviau su vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Priešingai nei kiti akumuliatoriniai įrankiai, ši baterija taip pat turi 3-LED indikatorių, kuris leidžia greitai patikrinti baterijos būklę ir likusį galimą darbo laiką. Tad, jis išlaiko maksimalų produktyvumą, nes leidžia žinoti kada jį reikės įkrauti, o tai palengvina darbo organizavimą.

  Akumuliatorius yra lengvas (tik 0,64 kg) ir kompaktiškas (tik 12,7 cm ilgio), todėl jis yra patogus naudoti ir transportuoti. Jis taip pat turi atsparų smūgiams pagrindą, kuris yra padengtas specialia guma, padedančia apsaugoti akumuliatorių nuo įvairiausių pažeidimų ir aplinkos veiksnių.

  Dewalt 5Ah akumuliatoriaus privalumai

  Dewalt 5Ah akumuliatorius turi daug privalumų, lyginant jį su kitais rinkoje esančiais panašaus tipo akumuliatoriais. Vienas iš pagrindinių - galingumas. Tai yra galingiausias Dewalt akumuliatorius savo klasėje, kuris naudoja revoliucinę XR® ličio jonų technologiją tam, kad suteiktų 50% daugiau galios, 50% ilgesnį darbo laiką vienu įkrovimu ir 2 kartus ilgesnį paties akumuliatoriaus gyvavimo ciklą. Tai reiškia, kad jūs galite atlikti sunkesnius darbus įdėdami mažiau fizinių pastangų ir rečiau įkraudami patį akumuliatorių.

  Kitas privalumas yra jo suderinamumas. Šis akumuliatorius veikia su visais Dewalt 20V MAX* serijos įrankiais ir įkrovikliais, todėl jūs galite naudoti vieną akumuliatorių su daugybe skirtingų įrankių. Tai reiškia, kad jūsų turimi Dewalt įrankiai galės būti naudojami su vienu akumuliatoriumi. Tai leis jums sutaupyti nemažai vietos transportuojant darbo įrankius.

  Dar vienas šio akumuliatoriaus privalumas - ilgaamžiškumas. Šis akumuliatorius turi 2 kartus ilgesnį gyvavimo ciklą, o tai reiškia, kad jūsų investicijos į darbo našumą ir ekonomiškumą atsipirkimas bus dar didesnis.

  Dewalt 5Ah akumuliatoriaus trūkumai

  Dewalt 5Ah akumuliatorius nėra tobulas, tad turi keletą trūkumų. Vienas iš jų yra jo kaina. Šis akumuliatorius yra brangesnis nei kiti, todėl jis gali būti neįperkamas kai kuriems vartotojams. Akumuliatorius kainuoja apie 100 eurų, o tai yra dvigubai brangiau nei kainuoja standartinis 20V MAX* akumuliatorius.

  Kitas trūkumas yra jo įkrovimo laikas. Šis akumuliatorius reikalauja 1,5 valandos siekiant pilnai jį įkrauti, o tai yra ilgiau nei kiti Dewalt akumuliatoriai. Jei jums reikia greito įkrovimo, tai gali sukelti šiokius tokius nepatogumus.

  Dar vienas trūkumas - jo dydis. Nors akumuliatorius yra lengvas ir kompaktiškas, jis vis tiek yra didesnis nei kiti, todėl jis gali būti sunkiau naudojamas su kai kuriais įrankiais. Pavyzdžiui, jei jums reikia naudoti įrankį siaurose vietose ar tokiose, kur vietos yra labai mažai, tuomet naudojant įrankius su Dewalt 5Ah akumuliatoriumi gali kilti problemų.

  Apibendrinant, galima sakyti, kad Dewalt 5Ah akumuliatorius yra puikus priedas, kuris suteikia daug galios, talpos ir ilgaamžiškumo. Jis yra suderinamas su visais Dewalt 20V MAX* įrankiais ir krovikliais, todėl jo universalumą būtų galima išskirti kaip pagrindinį privalumą. Tačiau, kaip jau minėjome, jis turi šiokių tokių trūkumų. Tad, prieš perkant šį akumuliatorių rekomenduojame įvertinti visus faktorius ir ypač patariame atsižvelgti į įrankių naudojimo pobūdį bei vietas. Tai leis lengviau apsispręsti ar šis akumuliatorius tiks jūsų veiklos efektyvumo gerinimui užtikrinti.