Prekių katalogas

Viskas, ką reikia žinoti apie Dewalt Powerstack baterijas

 • Viskas, ką reikia žinoti apie Dewalt Powerstack baterijas

  Akumuliatoriniai įrankiai – įrankiai, kurių veikimui būtina baterija. Dewalt baterijos šiuo metu yra pažangi naujovė, kurios eksploatavimo laikas yra du kartus ilgesnis lyginant su įkrovimo ciklais.

  Dėl baterijų patikimumo ir kitų įrankių kokybės, Dewalt įrankiai ir kitos gaminamos prekės yra galingiausios bei kompaktiškiausios rinkoje.

  Gaminamose Powerstack baterijose vietoj cilindrinių elementų naudojami sukrauti ličio jonų polimerų maišeliai. Dėl šios priežasties mažesnėje erdvėje sutalpinama daugiau energijos. Šiame straipsnyje apžvelgsime Dewaalt ir PowerStack baterijas ir kitus akumuliatorinius įrankius - susipažinsite su įrankių ypatybėmis, privalumais ir tuo, kaip įrankiai gali pagerinti produktyvumą darbo metu.

  Dewalt ir Powerstack baterijų privalumai

  Dėl lengvesnio baterijų svorio galite tikėtis patirti mažesnį nuovargį naudojantis įrankiu ilgą laiko tarpą. Šių baterijų kompaktiška konstrukcija leis lengviau pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas ir tiksliau atlikti varginančius darbus. Taip pat nereikia pamiršti ir ilgo baterijų veikimo ir papildomų galimybių, kurios yra patirtos 18 V XR diapazone.

  Gamintojai gamindami Dewalt ir Powerstack baterijas siekė, kad jos būtų novatoriškos ir pritaikytos šiandieninėje rinkoje, kad klientai įsigytų kokybiškiausius, belaidžius elektrinius įrankius. Ličio jonų akumuliatorių paketas yra naujas belaidžio elektrinio įrankio veikimo slenkstis, padedantis toliau realizuoti visą ateities belaidžio darbo vietos potencialą.

  18 V XR suderinamumas ir funkcijos

  Nebūtina pirkti naujų įrankių jeigu juos norite suderinti, kadangi ir seniau įsigyti Dewwalt ir Powerstack akumuliatoriai yra suderinami su visais esamais Dewalt 18V XR asortimento įrankiais.

  Dewalt ir Powerstack baterijos pasižymi šiomis funkcijomis:

  • Baterijos turi LED kuro matuoklį, kuris rodo akumuliatoriaus įkrovos būseną.
  • Guminis baterijos uždengimas pasižymi atsparumu smūgiams.
  • Baterija yra optimizuoto dydžio ir nuo anksčiau išleistų versijų skiriasi spalva.
  • Tinkama įrenginio charakteristika palyginus su cilindriniais elementais.
  • Didelė galia dėl mažos varžos konstrukcijos.
  • Ilgas baterijos veikimas ir atsparumas įvairiems aplinkos veiksniams.
  • Didelis įrenginio našumas lemiantys produktyviau atliktus darbus.

  Kodėl verta įsigyti Dewalt ir Powerstack baterijas?

  • Dydis. Naujai gaminamos baterijos lyginant su ankstesnėmis jų versijomis yra daug mažesnės, todėl tinka dirbant ankštose erdvėse ir neužima daug vietos jas sandėliuojant.
  • Didesnė galia kurią užtikrina ličio maišelių technologijos. Didesnė galia padeda įveikti net sunkiausias užduotis per trumpesnį laiką.
  • Svoris. Baterijos nesveria daug, todėl įrankius su šiomis baterijomis galima naudoti dirbant aukštyje ar sunkiai prieinamose vietose.

  Akumuliatorinių įrankių privalumai

  • Mobilumas. Akumuliatoriniams įrankiams veikti pakanka pakrautos baterijos. Pakrovę bateriją su jais galėsite dirbti, bet kokioje darbo vietoje, pilnu pajėgumu. O dėl įrankių patogumo jais bus lengva ir paprasta naudotis.
  • Kompaktiškumas ir ergonomiškumas. Nors akumuliatoriniai įrankiai dėl apačioje dedamos baterijos turi didesnę apatinę dalį, tačiau jie yra ergonomiški, nes telpa visur ir neužima daug vietos.
  • Ilga baterijos veikimo trukmė. Įrankiuose naudojamos ličio jonų baterijos pasižymi talpumu, ilgaamžiškumu ir patvarumu, todėl įrankis veiks pakankamai ilgą laiko tarpą priklausomai vėl nuo pasirinkto įrankio dydžio.
  • Kainos ir kokybės santykis. Benzininiai ar elektriniai įrankiai kainuoja daugiau. Už akumuliatorinius įrankius galite sumokėti kur kas pigiau ir būti tikri dėl jų  kokybės, ilgaamžiškumo.  Šie įrankiai tikėtina, kad atsipirks jau per pirmus naudojimo metus.