weber.tec Superflex 10 dviejų komponentų bituminis hidroizoliacinis mišinys 30 litrų plastikinės talpyklos

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 009-0551
  Kaina 7902
  9296 Sutaupykite 1394
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Kaina galioja tik perkant internetu 

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

    Tinka Sienoms, Grindims, Pamatams

 •  Apie šį produktą

  weber.tec Superflex 10 - neturintis tirpiklių, dvikomponentis, chemiškai aktyvus hidroizoliacinis bitumo mišinys, skirtas ilgalaikiam ir patikimam pastatų hidroizoliavimui žemiau žemės lygio. Tinka pamatams, taip pat drėgnoms patalpoms ir balkonams (naudojant po išlyginamuoju sluoksniu). Galima klijuoti polistireno plokštes.

  Neturi tirpiklių, todėl neardo polistireino, ypač elastingas, plastiškas, sujungia plyšių galus, greitai ir gerai džiūsta, tinka bet kokiems mineraliniams sausiems ir šiek tiek drėgniems pagrindams, greitai padengiamas, taip sutaupant laiko. Dėl cheminės reakcijos nepralaidus lietaus vandeniui praėjus trumpam laiko tarpsniui. Tinka vertikaliems ir horizontaliems paviršiams, ant mūrinių paviršių nebūtina dengti tinko. Daug, apie 90%, sausojo likučio. Dėl miltelių komponento ypač sandarus ir nepralaidus vandeniui. Greitai padengiamas, nekenksmingas aplinkai: sudėtyje nėra tirpiklių ir asbesto pluoštų. Taip pat pasižymi dideliu sukibimo stipriu ir plyšių galų sujungimo savybėmis. Atsparus senėjimui ir bet kokioms agresyvioms medžiagoms, kurių yra natūralioje dirvoje. Atsparus vandeniui, kuriame yra sulfatų (iki 3,000 g sulfatų viename litre vandens) pagal DIN 4030. Tinka tarpiniam drėgnų patalpų, balkonų, terasų izoliavimui dengiant po išlyginamuoju grindų sluoksniu. Juo taip pat galima klijuoti standžias ekstruzinio polistireno, polistireninio putplasčio ir mineralines plaušo plokštes, naudojant kaip apsauginę, drenažinę ir šilumos izoliaciją, žemiau žemės lygio.

   Savybės ir privalumai

  Paruošta naudoti

  Elastinga

  Lengvai užtepama

  Nepralaidi vandeniui, nelaidi vandens garams

  Gerai sukimba su pagrindu

  Daugiau info:  https://www.lt.weber/files/lt/2018-10/weber.tec%20Superflex%2010%20-%20Produkto%20aprasymas%20spausdinimui%20ir%20techniniai%20duomenys.pdf