Prekių katalogas

Makita 2 x baterijų BL4040 ir korviklio DC40RA komplektas (191J97-1 XGT)

 • Kraunamos nuotraukos

  Makita 2 x baterijų BL4040 ir korviklio DC40RA komplektas (191J97-1 XGT)

  Kodas: 191J97-1 XGT
  Kaina 449 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Kaina galioja tik perkant internetu 

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  2 x 4,0 Ah + kroviklis

  Gamintojas
  Makita
  Akumuliatoriaus įtampa
  40 V
 • Sukurti sunkiam darbui

  XGT® akumuliatorių konstrukcija yra itin tvirta ir turi vandeniui atsparią trigubo sluoksnio struktūrą bei papildomą apsaugą nuo trumpojo jungimo. Dėl atsparumo vandeniui ir dulkėms akumuliatoriai ir įrankiai gali būti naudojami atšiauriomis darbo sąlygomis.

  Akumuliatorių išorinis korpusas sutvirtintas, o vidinė konstrukcija turi smūgiams atsparius elementų laikiklius. Patvarūs bėgeliai saugiai prilaiko elementus, kai akumuliatorius naudojamas su didelės galios įrankiais.

  Greitas įkrovimas

  Tvirtai 40Vmax akumuliatorių konstrukcijai nenusileidžia ir greitojo įkrovimo sistema: 2.5 Ah akumuliatorius įkraunamas per 28 minutes, o 4.0 Ah - per 45 minutes. Akumuliatoriai turi 4 LED įkrovimo indikatorius, kurie leidžia akimirksniu patikrinti akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Specialus adapteris leidžia įkrauti ir LXT®, ir XGT® akumuliatorius su tuo pačiu krovikliu.

  Žingsnis į ateitį

  Inovatyvaus įrankių dizaino, didesnės galios akumuliatorių bei jų tarpusavio skaitmeninės komunikacijos dėka, XGT® galima laikyti labiausiai didelės galios poreikius atitinkančia akumuliatorine sistema rinkoje. Makita XGT® sistema - tai žingsis į ateitį, užtikrinantis Makita lyderio poziciją naujovių ir technologijų srityje.   

   

  Komlekte:

  Kroviklis DC40RA 

  2 x Baterijos BL4040 (40V 4,0Ah)

  Lagaminas Makpac 1NR.