Prekių katalogas

Makita JV001GZ Akumuliatorinis XGT ® siaurapjūklis (Be akumuliatoriaus ir kroviklio)

 • Makita JV001GZ Akumuliatorinis XGT ® siaurapjūklis (Be akumuliatoriaus ir kroviklio)

  Kodas: JV001GZ
  Kaina 245 
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Kaina galioja tik perkant internetu.

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 245 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  • esto3
  • esto
  Skaičiuojama...
  i
 • Efektyvus ir paprastai valdomas bešepetėlinis siaurapjūklis su ašmenų keitimu be raktų.

  Galingas bešepetėlinis XGT® siaurapjūklis su pastovaus greičio kontrolės funkcija, kuri sumažinapjovimo greičio kritimo tikimybę net ir atliekant didelės apkrovos reikalaujančius darbus.

  Dėka ištobulinto dizaino, įrankis yra lengvai valdomas. Cilindrinė viršutinė rankena palengvina įrankio valdymą.

  Pertvarkius vidinių detalių formą, pasiektas optimaliai trumpas bendrasis įrankio ilgis. Komplektuojamas be akumuliatoriaus ir kroviklio. 

  "Siaurapjūklis JV001G yra našesnis nei mūsų turimi elektriniai laidiniai ar akumuliatorianiai siaurapjūkliai, todėl juo galima sklandžiai ir efektyviai pjauti 48mm storio MDF plokštę. Siekiant sukurti įrankį, kuo patogesnį dirbančiajam, buvo pridėta LED šviesos diodo ryškumo reguliavimo funkcija bei perdaryta įrankio korpuso forma. Šviesos reguliavimo funkcija leidžia patogiai naudoti įrankį apverstoje pozicijoje. Nors įrankis yra galingas, tačiau jį lengva valdyti dėl ištobulinto dizaino bei patogios cilindro formos rakenos iš viršaus. Pertvarkius vidinių detalių formą, pasiektas optimaliai trumpas bendrasis įrankio ilgis. Dėka platesnės pagrindo plokštės sumažėjo klibėjimas ir padidėjo stabilumas pjovimo metu. Variklio greičio slopinimo, sumažėjus apkrovai, funkcija (""Soft-No-Load""), leidžia lengvai ir tiksliai sulygiuoti ašmenis su nubrėžta linijapjovimo pradžioje. Jeigu pertraukiamo naudojimo metu įrankio variklis pradeda suktis tuščia eiga be apkrovos, tokiu atveju automatiškai įsijungia ""Soft-No-Load"" režimas.
  XGT® įrankiuose ir akumuliatoriuose įmontuota įranga palaiko skaitmeninį grįžtamąjį ryšį tarp akumuliatoriaus ir įrankio, taip pasiekiant optimaliausią įrankio produktyvumą. Novatoriškos inžinierijos ir dar didesnės galios akumuliatorių derinys, jau gali pilnai pakeisti įrankius, veikiančius nuo elektros tinklo. 

  Techniniai duomenys
  Nominali baterijos įtampa  40 v 
  Didžiausia galia  700 W 
  Judesių skaičius  800 - 3500 min⁻¹
  Pjūklelio eiga  26 mm 
  Maks. medienos pjovimo storis (90°)  135 mm 
  Maks. plieno pjovimo storis (90°)  10 mm
  Pjovimo gylis: aliuminis  20 mm 
  Švytuoklės funkcija  Yra
  Produkto svoris  1,9 kg 
  Svoris su akumuliatoriumi  2,6 - 2,9 kg 
  Produkto išmatavimai  (I x P x A)  298 x 84 x 189 mm