Prekių katalogas

weber TD336 Silikatinis–silikoninis dekoratyvinis tinkas 30 kg

 • weber TD336 Silikatinis–silikoninis dekoratyvinis tinkas 30 kg

  Kodas: 001-0125
  Kaina 5465
  6072 Sutaupykite 607
  Prekė pagal užsakymą
  Informuoti, kai prekę turėsime

  Kaina galioja perkant internetu 

  Ši kaina parduotuvėje suteikiama tik Teronio nuolaidų kortelės turėtojams. 

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 54,65 taškus.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • esto3
  • esto
  Skaičiuojama...

  Sienoms, Luboms, Fasadams

  Spalva: balta

  Galima tonuoti pasirinkta spalva.

  Gamintojas
  Weber
 •  Paskirtis

  Siliaktinis –silikonis plonasluoksnis tinkas, vandeninio potašo stiklo pagrindu, su hidrofobiniu silikono priedu, pastos pavidalo, paruoštas naudoti.

  Skirtas naudoti atliekant vidaus ir išorinių sienų bei lubų apdailą, taip pat kaip apdailos sluoksnis kompleksinėse šiltinimo sistemose, pvz., weber MW F010 arba weber MW F030 kurių izoliacija įrengiama iš polistireninio putplasčio ir mineralinės vatos.

  Savybės

   Labai stabilus, itin atsparus mechaniniams pažeidimams

   Elastingas, labai laidus vandens garams

   Itin atsparus išmetamosioms dujoms ir cheminiams oro teršalams, nenusėda teršalai, savaiminio valymo efektas, veikiant atmosferos krituliams

   Iš pat pradžių natūraliai atsparus dumblių atsiradimui

   Į paviršių menkai įsigeria drėgmė, lengva palaikyti švarą

   Labai gerai sukimba su mineraliniu pagrindu

   Lengva užtepti

  Pagrindo paruošimas

  Paviršius turi būti tvirtas, lygus ir švarus. Ant jo neturi būti dulkių, dažų, riebalų ir kitų sukibimą mažinančių nešvarumų. Termoizoliacinės plokštės turi būti priklijuotos weber.therm 403 arba weber.therm 405 klijais, išlygintos weber.therm 410 armavimo mišiniu su armavimo tinkleliu.

  Armavimo sluoksnis turi gerai sukietėti ir išdžiūti (apie 3 dienas). Išdžiuvusį sluoksnį gruntuoti weber PG221 arba weber PG22c gruntu mažiausiai prieš 12 val. iki tinkavimo.


  Produkto paruošimas naudojimui

  Silikatinis-silikoninis weber TD336 tinkas pristatomas jau paruoštas naudoti, jį tereikia kruopščiai išmaišyti elektriniu maišytuvu. Jeigu tinkas pernelyg tirštas (dėl ilgo laikymo, aukštos temperatūros ir pan.), tinką galima atskiesti įpylus truputį švaraus vandens – ne daugiau kaip 200 ml į 30 kg kibirą. Taip pat rekomenduojama tinkuoti tinku iš tos pačios gaminių siuntos. Jeigu tai neįmanoma, rekomenduojama sumaišyti kelis skirtingų tinko siuntų kibirus didesniame inde ir nuolatos papildyti mažėjantį skiedinio kiekį.

  Darbo instrukcija

  Išmaišytą tinką weber TD336 tepti ant nugruntuoto pagrindo nerūdijančio plieno mente. Tepti reikia tolygiai, tinko perteklių nubraukti mente, kol bus gautas reikiamas sluoksnis.

  Nutinkavus reikia nedelsiant išlyginti tinką kieta plastmasine mentele. Tinko nereikėtų lyginti šlapiu įrankiu. Ištisinį sienos paviršių tinkuoti visą iš karto, nedarant pertraukų.vienu kartu padengti visą sienos paviršių, būtina naudoti tos pačios partijos/siuntos gaminius.

  Visiškai išdžiuvusio tinko spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavyzdinės spalvos, skirtumas priklauso nuo gaminio tipo, granulės kietumo, lyginimo būdo ir aplinkos sąlygų darbo metu. Tinkavimo darbus rekomenduojama organizuoti atsižvelgiant tinkuojamo paviršiaus plotą ir aplinkos sąlygas.

  Pastabos

  Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties.

  Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu.

  Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

  TECHNINIAI DUOMENYS

   Išeiga: rankinis užtepimas  2,5–3,0 kg/m2
   Išeiga: mechaninis užtepimas  3,5–4,0 kg/m2
   Struktūra Samanėlė   1,5 ir 2,0 mm
   Atviras džiuvimo laikas  Apytiksl. 20 minučių
   Naudojimo temperatūra  +8 °C iki +25 °C
   Dangos džiuvimo laikas, kai temperatūra (20 ±2) °C ir santykinė drėgmė (55 ±5) %  48 valandos
   Atsparumas šalčiui tinka naudoti lauko ąlygomis
   Sandėliavimas Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliuose sandariai uždengtuose kibiruose, ne žemesnėje nei +1°C, 12 mėnesių nuo
  pagaminimo datos.
   Įpakavimas  30 kg kibirai
   Produkto sertifikatas  EN 15824: 2009