Prekių katalogas

weber.pas premium Silikoninis dekoratyvinis tinkas 30kg

 • weber.pas premium Silikoninis dekoratyvinis tinkas 30kg

  Kodas: 001-01275
  Kaina 5162 
  6072  Sutaupykite 910 
  Prekė pagal užsakymą
  Informuoti, kai prekę turėsime

  Kaina galioja tik perkant internetu.

  Pirk 18V Makita įrankių už 499 eur ir daugiau - DKT360 akumuliatorinis termosinis virdulys DOVANŲ!

    

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 51,62 tašką.
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • ml
  • esto3
  • esto
  Skaičiuojama...

  Sienoms, Luboms, Fasadams

  Spalva: balta

  Galima tonuoti pasirinkta spalva.

 •  Paskirtis

  paruoštas naudoti, plonasluosknis, silikoninių dervų vandens dispersijos pagrindu dekoratyvinis tinkas. gerą sukibimą su pagrindu, bei atsparumą pelėsiams, dumbliams ir samanoms. .

  Pastatų ir kitų pastato elementų spalvota paviršiaus apdaila. Tai spalvotas apsauginis sluoksnis šiltinimo sistemose. Naudojamas pastato išorėje ir viduje

  Gali būti dengiamas rankiniu arba mechaniniu būdu.

  Savybės

   Elastingas

   Atsparus purvui

   Atsparus samanoms, pelėsiams, grybeliui

   Ilgametis patvarumas

   Efektyvus - iki 20% mažesnė išeiga (apie 12,5 m2 iš kibiro)

   Paruoštas naudojimui

  Pagrindo paruošimas

  Paviršius turi būti tvirtas, lygus ir švarus. Ant jo neturi būti dulkių, dažų, riebalų ir kitų sukibimą mažinančių nešvarumų. Paviršius turi būti lygus ir glotnus. Visi tinkuojami paviršiai turi būti gruntuojami naudojant weber.prim compact gruntu.

  Produkto paruošimas naudojimui weber.pas premium tinkas pristatomas jau paruoštas naudoti, jį tereikia kruopščiai išmaišyti elektriniu maišytuvu. Jeigu tinkas pernelyg tirštas (dėl ilgo laikymo, aukštos temperatūros ir pan.), tinką galima atskiesti įpylus truputį švaraus vandens – ne daugiau kaip 250 ml į 30 kg kibirą. Taip pat rekomenduojama tinkuoti tinku iš tos pačios gaminių siuntos.


  Darbo instrukcija

  Išmaišytą weber.pas premium tinką dengite ant gruntuoto paviršiaus nerūdijančiojo plieno mentele. Tinko masę stenkitės dengti kiek įmanoma tolygiau, bet kokį gaminio perteklių nuimkite mentele, kol sluoksnio storis atitiks tinko frakciją.
  Uždengtą tinką iškart išlyginkite kieta plastmasine mentele. Nelyginkite sluoksnio drėgnu įrankiu. Nemeskite tinko pertekliaus į kibirą su tinku užtrinimo metu.

  Dengdami tinką ant paviršiaus mechaniniu būdu, būtinai pūskite 2–3 sluoksnius ir naudokite kryžminį klojimo metodą (pirmas sluoksnis klojamas horizontaliomis juostomis, kitas sluoksnis – vertikaliomis juostomis ir t. t.) Mechaniniu būdu klojamo tinko užlyginti nereikia.

  Dengdami sienų paviršių dekoratyviniu tinku nepamirškite, kad turite vienu kartu padengti visą sienos paviršių, būtina naudoti tos pačios partijos/siuntos gaminius. Visiškai išdžiuvusio tinko spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavyzdinės spalvos, skirtumas priklauso nuo gaminio tipo, granulės kietumo, lyginimo būdo ir aplinkos sąlygų darbo metu.

  Tinkavimo darbusrekomenduojama organizuoti atsižvelgiant į tinkuojamo paviršiaus plotą ir aplinkos sąlygas.

  Pastabos

  Darbus reikia atlikti pagal bendrai taikomas statybos taisykles ir laikantis darbų saugos bei higienos taisyklių. Pirmiau pateikti nurodymai dėl darbų atlikimo ir gaminio naudojimo sąlygos neatleidžia vykdytojo nuo pareigos turėti reikiamą pasirengimą ir profesinės patirties.

  Naudotus įrankius ir indus baigus darbą reikia nedelsiant išplauti vandeniu. Visus teršalus nuo statybinių elementų ir drabužių reikia nedelsiant kruopščiai nuplauti švariu vandeniu.

  Saugoti akis ir odą, jeigu skiedinio patektų į akis, kruopščiai išplauti švariu vandeniu ir kreiptis į gydytoją.

   TECHNINIAI DUOMENYS

   Išeiga: rankinis užtepimas  2,2–2,6 kg/m2
   Išeiga: mechaninis užtepimas  2,5–2,9 kg/m2
   Struktūra Samanėlė  1,5 ir 2,0 mm
   Atviras džiuvimo laikas  Apytiksl. 20 minučių
   Naudojimo temperatūra  +5 °C iki +25 °C
   Dangos džiuvimo laikas, kai temperatūra (20±2) °C ir santykinė drėgmė (55 ±5) %  48 valandos
   Atsparumas šalčiui tinka naudoti lauko sąlygomis
   Sandėliavimas   Sandėliuojamas sausose patalpose, originaliuose sandariai uždengtuose kibiruose, ne žemesnėje nei +1°C, 12 mėnesių nuo
  pagaminimo datos.
   Įpakavimas   30 kg kibirai
   Produkto sertifikatas  EN 15824: 2009